GraviTire 3D – pędzące opony

Produkcja GraviTire 3D to w końcu coś innego. Pomimo tego, że zasady gry są podobne do innych gier tego typu, pomysł, na jaki wpadli producenci gry powoduje uśmiech na twarzy. Nasze zadanie polega na ściganiu się na kolejnych odcinkach drogi z … oponami. Inaczej mówiąc – wcielamy się w postać opony, która mknie przez pola, lasy i góry. Gotowi na grzanie gumy!?

W GraviTire 3D mamy szanse na grę samodzielną (z komputerowymi przeciwnikami), oraz na multiplayer, czyli grę w za pomocą facebooka bądź Game Center. Początkowo (dopóki nie uda nam się wyprzedzić chociaż jednego przeciwnika), mamy odblokowaną jedynie jedną planszę: Miami Beach. Reszta tras jest zablokowana.

Kiedy rozpoczniemy wyścig, szybko zorientujemy się w jaki sposób należy sterować kołem, aby pokonać przeciwników. Kluczem w tym przypadku są górki i dołki na drodze. Kiedy koło najeżdża na szczyt, należy przycisnąć palec do ekranu, aby dodać gumie turbodoładowania. Trzeba pamiętać o tym, żeby przed końcem wzniesienia puścić palec – wtedy nasza oponka poszybuje ponad asfaltem.

Szata graficzna gry jest na dobrym poziomie. Już dawno nie grałam w tak dobrą grę wyścigową. Polecam zarówno osobom otwartym na innowacyjne gry, jak i fanom wszelkiego typu wyścigówek.

Pobierz GraviTire 3D za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button