Bakery Story – Twoja własna piekarnia

Co powiecie na grę, która umożliwi Wam stworzenie własnego biznesu? W dodatku jak słodki będzie to interes – prywatna piekarnia. Dodatkowo będziecie mieli szanse na ozdobienie wnętrz różnymi przysmakami. To jak? Macie ochotę na słodkie szaleństwo?

Cała zabawa zaczyna się w piekarni. Na ekranie widzimy panią kasjerkę, oraz barek, do którego goście przychodzą po smakołyki. Naszym zadaniem jest gospodarować nie tylko personelem, ale przede wszystkim tworzyć pyszności dla klientów. Na początku mamy ograniczoną ilość ciast, oraz kaw do przygotowania. Z każdym levelem w Bakery Story ich ilość się zwiększa.

Podczas tworzenia ciasta nie wystarczy kliknąć raz w maszynę – należy dokładać składniki po kolei i czekać, aż ciasto wyrośnie. Tak samo postępujemy w przypadku kawy. Jeżeli jesteśmy niecierpliwi, zawsze możemy ,,wykupić” ten czas za wirtualne, bądź realne pieniądze i nie martwić się o to, czy goście będą czekali na swoje przysmaki.

Jeżeli ze sprzedaży produktów uzbieramy porządną sumkę, będziemy mogli zmienić design naszej knajpki. Co powiecie na czekoladowe stoliki, przy których goście będą jedli stworzone przez Was dania?

Aplikacja świetnie nadaje się dla dzieci – jest bardzo rozwijająca. Efekty dźwiękowe i wizualne są na dobrym poziomie. Dzięki możliwości dobudowywania niektórych powierzchni, gierka nabiera trochę charakteru The Sims. Polecamy

Pobierz  Bakery Story  za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button