Gram i Zdam Matura – aplikacja dla maturzystów od Operonu

Matura zbliża się wielkimi krokami. Jeśli jesteście uczestnikami tegorocznego egzaminu dojrzałości, podejmijcie wyzwanie Operonu. Aplikacja Gram i Zdam Matura to zbiór pytań z różnych dziedzin nauki wraz z zestawem czterech odpowiedzi. To swego rodzaju quiz, dzięki któremu dowiecie się jak stoicie z wiedzą maturalną w porównaniu do innych maturzystów w Waszym wieku.

vvw

By móc w pełni cieszyć się możliwościami narzędzia, należy założyć konto, bądź połączyć się z Facebookiem. Jeśli unikacie tego rodzaju zobowiązań, możecie jedynie zapoznać się z kilkoma opcjami apki.

Produkcja podzielona jest na kafelki. Na głównym ekranie znajdziemy zdobyte odznaki, mnożnik punktów (możliwy do podniesienia poprzez wpisywanie kodów z książek Operonu), opcję zaproszenia znajomych do zabawy, rezultaty poprawnych odpowiedzi, punkty oraz klasyfikację najlepszych zawodników.

vdw

Zanim zaczniemy test (w bazie znajduje się ponad 25 000 pytań), wybieramy kategorię: matematyka, historia, chemia, wos, język polski, biologia, fizyka i geografia. 15 pytań zostaje nam przedstawionych losowo. Na każde z nich mamy 60 sekund. Zaznaczamy jedną z czterech odpowiedzi. Póki odpowiadamy prawidłowo, zyskujemy punkty. Jeśli gdzieś popełnimy błąd, kontynuowanie zabawy będzie wymagać haraczu w postaci 2 puntów.

Za swoje osiągnięcia możemy uzyskać 10 odznak. Dzielenie się z nimi ze znajomymi przy pomocy portali społecznościowych zachęca innych do podjęcia wyzwania i porównywania wyników z przyjaciółmi.

vdqd

Aplikacja jest wykonana schludnie, zawiera bardzo dużo przydatnych informacji i gwarantuje naukę poprzez zabawę. Oczywiście przygotowanie do matury nie może się zakończyć jedynie na testach, jednak z pewnością to nie zaszkodzi :)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Gram i Zdam MaturaWydawnictwo Pedagogiczne OPERON Sp. z o.oEducationBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button