Google Music także w Polsce!

Od  momentu wprowadzenia Google Music na rynki innych krajów można było usłyszeć głosy typu „oczywiście nas jak zawsze pominięto” i mnóstwo innych jęków zawodu. Google jednak o nas nie zapomniało i udostępniło nam pełnoprawną wersję swojej usługi Music.

unnamed[9]

W Google Music możemy kupować muzykę. Ceny niektórych utworów zaczynają się już od 99groszy! Najważniejsze są jednak dodatkowe opcje, takie jak na przykład Biblioteka. Możemy w niej umiescić utwory z własnego zbioru muzycznego. Odtwarzać je możemy bezpośrednio z serweró Google streamując je na na urządzeniach z Androidem i iOS. Oczywiście jak zawsze pominięto Windows Phone.

unnamedY4RLMC1U

Kolejna rzecz to All Access, które pozwala nam na korzystanie z biblioteki 20 milionów utworów w jakości 320Kbps (format MP3). Podobnie jak na Spotify – pierwszy miesiąc za darmo. Za kolejne zapłacimy już 15,99zł. Niestety jeśli nasza pierwsza subskrypcja nie będzie zakupiona do 15 sierpnia, to będziemy płacić 19,99zł.

Czy aby nie za późno? Przecież mamy już Spotify, WiMP, Deezera oraz kilka mniejszych serwisów, w tym także polskich. Czas to zweryfikuje. Myślę jednak, że wiele osób spróbuje przeniesienia się na usługi Google, by mieć wszystko w jednym miejscu, na jednym koncie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button