DarmoweGry na iOSiOS

ArcherWorldCup2 – jak dobrze strzelasz?

ArcherWorldCup2 autorstwa LitQoo to kolejna produkcja sportowa tego studia, jaką mam przyjemność testować w ostatnim czasie. Wspominając jeszcze koszykówkę w jego wydaniu, całkiem pozytywnie zapatruję się na łucznictwo. Jeśli do tej pory nie mieliście okazji na spróbowanie sił w tej dyscyplinie, teraz jest najwyższy czas, by to zmienić.

Do dyspozycji graczy oddano trzy tryby gry: SinglePlayer MultiPlayer, oraz WorldCup. Dzięki połączeniu z Facebookiem, uzyskujemy szansę na rywalizację ze znajomymi i porównywanie osiągniętych rezultatów.

Tryb SinglePlayer rozpieszcza nas możliwością treningu. W każdej próbie mamy do wykorzystania 10 strzał. Uzyskana ilość punktów ze wszystkich strzałów wskazuje na ostateczny wynik. Podczas gry musimy zwracać uwagę na siłę wiatru. Trzeba również zmieścić się w wyznaczonym czasie – nie możemy trzymać napiętego łuku i celować do tarczy bez ograniczeń – w końcu nie o to chodzi ;)

Zabawa online polega na podziale rozgrywki na tury. Aby przejść do kolejnej, należy wykonać kilka celnych strzałów i uzyskać wymagany próg punktowy. Każdy następny etap jest rozgrywany na innej planszy. Przede wszystkim różnicę można zauważyć w odległości tarczy od położenia zawodnika. Mimo tego, że dysponujemy celownikiem, ciężko jest uchwycić moment idealny do puszczenia strzały. Niemniej jednak, biorąc pod uwagę siłę wiatru i wskaźnik, jesteśmy w stanie dość szybko nauczyć się brania poprawki na przeciwności natury.

Graficznie aplikacja prezentuje się ładnie. Jest odwzorowaniem prawdziwych strzelnic w terenie. Sterowanie jest proste – wystarczy przyłożyć palec do ekranu, by naciągnąć strzałę, a następnie puścić w momencie, w którym celownik znajdzie się na tarczy. Graczy online nie jest jakoś specjalnie dużo – wnioskuję to po tym, że z moimi 5, 6, czasem 9 punktami przy jednym strzale, plasuję się na 15 pozycji w światowym rankingu. Nie zmienia to jednak faktu, że nawet SinglePlayer jest ciekawy i wciągający. Polecam.

Item not available.

Review Overview

Grywalność
Wykonanie
Możliwości

Polecamy!

Największe zalety ArcherWorldCup2 to przede wszystkim wierne odwzorowanie strzelnic, dobre sterowanie, oraz naprawdę duża ilość różnorodnych plansz.

Tagi

Podobne

Back to top button
Close