Office Story – załóż studio, twórz gry, zarabiaj kasę!

Gra Office Story pozwoli Wam spełnić marzenie o założeniu firmy zajmującej się tworzeniem aplikacji mobilnych. Jeżeli nie odważyliście się jeszcze na zrealizowanie tego planu w rzeczywistości, produkcja studia App Dev Story International powinna Wam pokazać czy nadajecie się do branży nowoczesnych technologii, czy też powinniście zainteresować się czymś zupełnie innym.

Office Story pozwala nam na rozpoczęcie działalności od całkowitego zera. Nie dostajemy tu na starcie kilku pracowników, wyposażonego biura czy też niezbędnego sprzętu. O wszystko musimy zadbać sami, a to – wbrew pozorom – nie jest takie proste.

Na samym początku warto jest zainwestować w jedno stanowisko pracy i zatrudnić kogoś, kto zacznie dla nas pracować. Podczas rekrutacji musimy zwracać uwagę na umiejętności kandydata, a także jego zainteresowania i oczekiwania wobec nas, czyli na przykład, na wysokość satysfakcjonującego go wynagrodzenia.

Tworzenie aplikacji w Office Story nie jest przesadnie długim procesem. Pierwszym krokiem jest wybór platformy (Roboid, myOS, Nac) i tematyki dzieła (hazard, news, społeczności itp.), natomiast drugi, a zarazem ostatni, ogranicza się do czekania na efekty pracy pracowników oraz – rzecz jasna – zyski.

Po zrealizowaniu projektu zawsze dostajemy do wirtualnych rąk raport, w którym możemy zapoznać się z wszystkimi niezbędnymi statystykami dotyczącymi popularności oraz sprzedaży. Wydaje się to mało istotne, ale możecie mi wierzyć, że warto się z tym wszystkim zapoznawać. Pozwala to na unikanie niektórych błędów w przyszłości.

Autorzy opisywanej produkcji postanowili przetestować nas w roli zarządcy w wielu kwestiach. Dlatego też nie tylko zajmujemy się w grze kupowaniem mebli i zatrudnianiem, lecz również dbamy o marketing i wszystko, co związane jest z wizerunkiem firmy. Podczas gry mamy też możliwość porozmawiania z wirtualnymi programistami.

Office Story pozwala nam samemu dochodzić do biznesowych sukcesów. Nie oznacza to jednak, że nie można skorzystać tu z drogi na skróty w postaci mikropłatności. Elementem sprzedawanym za prawdziwą kasę są w tym wypadku sztabki złota, których ceny zaczynają się od kilku, a kończą na kilkudziesięciu złotych.

Jak to zwykle bywa w przypadku gier strategicznych, Office Story nie wyróżnia się niczym szczególnym w kwestii oprawy audiowizualnej. Nie wydaje mi się jednak, by dosyć przeciętny wygląd czy dźwięki zniechęciły Was do zagrania w tę produkcję.

Pobierz za €1,79 w AppStore (baner poniżej), bądź za darmo w Google Play

icon
Office StoryGlobal Sculptor LLCGames19,99 złDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button