GeoChampion – jak oceniasz swoją wiedzę geograficzną?

Dzięki GeoChampion można w przyjemny i łatwy sposób sprawdzić swoją geograficzną wiedzę. Aplikacja powstała z myślą o osobach, które uwielbiają geografię i mają chęć na rywalizację z innymi w tym zakresie.

Produkcja składa się z różnego rodzaju quizów. Nie zawiera mikropłatności, więc w zasadzie można z niej korzystać do woli. Wśród zagadek znajdą się: rozpoznawanie flag, stolic państw, wskazywanie na mapie określonych miejsc, oraz tym podobne.

Poziom gry rośnie wraz z naszym rozwojem. By awansować, należy mieć minimum 50% prawidłowych odpowiedzi, co czasem bywa zdecydowanie trudne do zrobienia, szczególnie w przypadku dość egzotycznych krajów.

Przez apkę przeprowadza nam miły mężczyzna – niestety – wszystko jest w języku angielskim, dlatego też warto mieć to na uwadze, pobierając produkcję autorstwa Alexandre Minard.

Jedno jest pewne – jeżeli dobrze radzicie sobie z nauką, jaką jest geografia, zabawa będzie czystą przyjemnością. Ja nie lubię tego typu rozrywek, bo najnormalniej w świecie nie jestem w stanie zapamiętać wszystkich flag, stolic i charakterystycznych dla nich miejscówek – jeśli jesteście moim przeciwieństwem, pobierajcie bez obaw :)

Tytuł jest wykonany bardzo ładnie – nie mam się do czego przyczepić w tym zakresie. Jedyne co, to ta angielska wersja językowa. Plusem jest możliwość rywalizacji z graczami z całego świata – widoczne bez przerwy wyniki aktualnego dnia uświadamiają graczowi jak bardzo musi się jeszcze postarać, by dorównać przeciwnikom.

Ja u siebie gry nie pozostawię, lecz fanom ,,gegry” szczerze polecam ;)

Pobierz w AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button