Driver Speedboat Paradise – rywalizuj z innymi graczami w wodnej ścigajce

Co powiecie na małe ściganko na łodzi wyścigowej? Ubisoft oferuje graczom swoją nową produkcję – Driver Speedboat Paradise. Jest to wyścigówka, w której główną rolę gra woda, a raczej nasze wyczyny na niej. Jeśli chcecie pościgać się ze znajomymi, bądź po prostu sprawdzić swoje siły za sterami łódki, czytajcie dalej :)

Produkcja nie jest może ideałem pod względem graficznym, jednak daje radę. Podczas wyścigów nie zwraca się szczególnej uwagi na szczegóły, a ewentualne braki zawsze można zwalić na prędkość ;)

Na początku zabawy musimy kupić łódź, by mieć na czym pływać. To wydatek, którego w ogóle nie odczuwamy. Tutorial towarzyszy nam przez długi czas, wskazując możliwości aplikacji.

Mamy okazję nie tylko na kupowanie poszczególnych rodzajów maszyn, ale także ich malowanie, czy ulepszanie poszczególnych opcji, jak na przykład prędkość. Wszystko to składa się na nasze osiągnięcia podczas wyścigów z innymi zawodnikami.

Z czasem wyruszamy na samodzielną trasę z masą rywali dookoła. Skupiamy się na tym, by w odpowiednim momencie używać zebranych podczas gry power-upów i wyeliminować przeciwników.

Każdy wyścig wiąże się z kosztami. Nie są to pieniądze, lecz paliwo. Im lepiej nam pójdzie podczas zawodów, tym lepsze trofea zyskujemy. Oczywiście może się zdarzyć, że damy radę sami naładować sobie bak, lecz zwykle wiąże się to z oczekiwaniem (no chyba że wolicie płacić za paliwo w mikropłatnościach).

Ogólnie produkcja prezentuje się dobrze i można spędzić w niej miłe chwile. Żeby jednak dobrze się bawić, trzeba liczyć się z tym, że gra wymaga od nas szybkości, sprawności, wykonywania tricków i wiecznej walki z czasem. Zdecydowana gratka dla mężczyzn :)

Pobierz w AppStore, bądź w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button