Geek Resort – miasteczko dziwaków

Geek Resort to specyficzna produkcja dla specyficznych ludzi, zwanych geekami. Tworzymy swój własny profil dziwaka i zaczynamy tworzyć najwspanialsze miasteczko dla normalnych inaczej. W grze będziecie mieć okazję na wykazanie się swoimi zdolnościami do zagospodarowywania przestrzeni. Wasze zadanie jest proste: stwórzcie najlepsze miasteczko dla geeków, jakiego do tej pory nie widział świat!

Jak widzicie na obrazku, postaci, które będą odwiedzały Wasz park rozrywki wyróżniają się przede wszystkim wyglądem. Skoro te osoby są takie odmienne, nie możecie pozwolić na to, by Wasz mały światek był dla nich nudny. Im dziwniejsze rozrywki i budowle, tym lepiej dla Was. Wiadomo, że tego typu goście mają wysokie wymagania, dlatego Wasz park musi charakteryzować się nowoczesnością i czystością. Musicie zatrudnić odpowiedni sztab specjalistów, którzy zajmą się każdą gałęzią handlu w miasteczku.

Do Waszej dyspozycji oddano nie tylko kwestię budowy, ale także odpowiedzialność finansową. Musicie solidnie przyłożyć się do przeliczeń i sprawić, byście z bogatych biznesmenów nie stali się biedakami i bankrutami. Jak będą na Was patrzyły postacie z komiksów, fantasy, technologii, sci-fi i mangi, jeżeli nie zdołacie im dogodzić. Wszystko jest w Waszych rękach. Jesteście właścicielami, budowniczymi i księgowymi w jednym. Niech moc geeków będzie z Wami! ;)

Pobierz grę za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button