Fruit Splash Mania – owocowe szaleństwo

Powstało wiele aplikacji z owocami w rolach głównych. W tym wpisie zaprezentuję Wam kolejną produkcję z cytrynkami, jabłuszkami i truskawkami, tyle że w w kategorii ,,dopasuj trzy”. To nie będzie standardowa apka tego typu, gdyż sposób zbijania owoców jest zupełnie inny, niż w pozostałych gierkach, w których musimy rozwalać klocki, bądź inne przedmioty. W Fruit Splash Mania zadaniem gracza jest zebranie jak największej ilości pogrupowanych owocków, ale nie w jednym rzędzie…

Sterowanie, a raczej zbijanie owoców odbywa się za pomocą przesuwania palcem po ekranie i łączeniu jednego typu pyszności w pionie, poziomie i na skos. Najważniejsze jest to, aby podczas łączenia elementów nie oderwać palca od ekranu. Pierwsze etapy są wprowadzające – słodka dziewczynka uczy graczy w jaki sposób obchodzić się z uśmiechniętymi buźkami. W większości przypadków będziecie musieli uzyskać określoną ilość punktów. Może się zdarzyć, że będziecie musieli zmieścić się w danym czasie, bądź ilości ruchów.

Do dyspozycji graczy oddano ponad 120 leveli, które stale są aktualizowane i powiększane o kolejne dziesiątki. Możecie być pewni, że Fruit Splash Mania będzie kolejną grą, która pochłonie Was w całości i spędzicie nad nią długie godziny. Im wyższy poziom, tym trudniej – spotkacie się z uwięzionymi truskawkami, bonusowymi owocami i innymi.

Pobierz Fruit Splash Mania za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 8/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button