Axis – chętni na jedną z najtrudniejszych gier świata?

Większość z Was prawdopodobnie najchętniej pobiera aplikacje, które umożliwiają odstresowanie się po ciężkim dniu pracy, bądź szkoły. Jeżeli jednak preferujecie produkcje, w których musicie wysilić swój mózg, proponuję, abyście zwrócili uwagę na aplikację o nazwie Axis. Ta niesamowicie trudna gra logiczna mocno wkręca. Do czasu. Etap drugi (już drugi) jest na tyle ryjący nasze szanowne mózgownice, że ciężko jest go przejść ( o ile nie weźmiecie sobie kogoś do pomocy, kto będzie zajmował drugą połowę ekranu).

Wygląda niepozornie, prawda? Tak się tylko wydaje. Te neonowe linie są elementami, które obsługujemy za pomocą suwaka znajdującego się na dole ekranu. Początkowo będziecie trenować swój refleks z jedną parą linii,  drugim etapie Wasza sprawność zostanie wystawiona na próbę. Koordynacja ruchowa na wysokim stopniu zaawansowania jest mile widziana. W grze widzicie jedynie dwie linie – możecie nimi kręcić kółeczka, za pomocą wspomnianego suwaka. Nie wiecie z której strony nadleci neonowy pocisk – musicie reagować tak szybko, jak tylko możliwe, aby udało się zmieścić go pomiędzy dwiema kreskami.

O ile z dwiema liniami jakoś można sobie poradzić, o tyle z dwoma zestawami takich kresek nie jest tak prostu. Używacie dwóch palców. Jeden do obsługiwania prawej strony ekranu i suwaka, drugi natomiast do lewej strony z oddzielnym suwakiem. Pierwszy pocisk prawdopodobnie uda Wam się przechwycić. Jeżeli przejdziecie bez problemu do kolejnego zadania, jesteście dla mnie mistrzami…

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button