Gear Jack Black Hole – debiutancki runner prosto z AppStore

Piątek jest moim ulubionym dniem ze względu na natłok nowych aplikacji, które pojawiają się w czwartkowe wieczory. Gear Jack Black Hole to fantastyczny runner, który odkryłam dopiero przed godziną. Wcielamy się w postać zabawnego ludzika, który ucieka przed czarnym potworem w świecie pełnym niebezpieczeństw.

Za pomocą trzech klawiszy, jesteśmy w stanie przebiec naprawdę zaawansowane plansze. Zbieramy po drodze fanty, dzięki którym jesteśmy w stanie zmienić wygląd naszej postaci, sposób jej poruszania, oraz wiele więcej. Dzięki magicznej walucie, jaką jest fioletowa gwiazdka (nie spodziewajcie się jej nadmiaru podczas gry), możemy uratować się w sytuacji, gdy zostaniemy zabicie (tzw. zmartwychwstanie bohatera).

Jak widzicie, szata graficzna aplikacji studia Crescent Moon Games prezentuje się bardzo dobrze. Jak na darmową produkcję, dopieszczona jest po same brzegi. Zajmijmy się jednak akcją. Jak już wspomniałam, sterujemy za pomocą trzech klawiszy. Pod wąskimi przestrzeniami musimy się przeturlać – do tego służy przycisk z lewej strony ekranu. Aby podskoczyć nad przeszkodami, bądź po prostu zebrać fanty, wystarczy pacnąć w strzałkę do góry.

Jeszcze nie odkryłam sytuacji, w której przydaje się ikonka ze ślimakiem. Wiem jedynie, że po jej naciśnięciu, nasza postać po prostu idzie, wykonując swego rodzaju taniec, jak Michael Jackson – Moonwalk.

Podczas biegu zbieramy koła zębate, dzięki którym możemy kupować w sklepie dla gracza ulepszenia wyglądu. Poza tego typu fatami, kolekcjonujemy power-upy, jak na przykład chwilową nieśmiertelność.

Runner z natury nie jest podzielony na levele – tak też jest w tym przypadku. Biegniemy do czasu, aż nie zmęczą nam się palce, bądź nie nadziejemy się na przeszkadzajki (kolce, przepaści, spadające koła, czy zapadająca się ziemia). Jeżeli już się tak zdarzy, mamy kilka sekund na uratowanie się po śmierci. W tym celu korzystamy z gwiazdek – na starcie otrzymujemy ich 5 i raczej ciężko jest zdobyć choćby jedną więcej. Warto więc zostawić je na naprawdę dobry wynik i wykorzystać do kontynuacji zabawy.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button