Animoto Video Maker – stwórz filmowy pokaz zdjęć

Animoto Video Maker to kolejna nowość, jaka pojawiła się w iOS-owskim sklepie. Aplikacja jest, moim zdaniem, bardzo przydatna, szczególnie jeżeli lubicie cykać dużo fotek, a następnie dzielić się nimi ze znajomymi. Narzędzie korzysta z rolki aparatu, dzięki czemu bardzo szybko jesteśmy w stanie stworzyć świetne dzieło w zaledwie kilka minut.

Program studia Animoto poza bardzo klasycznym i ładnym interfejsem, oferuje użytkownikom wiele przydatnych funkcji. Pierwszym krokiem jest wybranie zdjęć, z których mamy ochotę stworzyć film.

W bardzo intuicyjny sposób dobieramy fotki z folderów, łącząc je z tymi, które cyknęliśmy chwilę wcześniej. Możliwości jest bardzo dużo. Mamy okazję na nazwanie okolicznościowego dzieła, bądź opublikowanie go (lub po prostu zapisanie) bez konkretnych dopisków.

Drugim krokiem powinno być dobranie odpowiedniego tła do naszego kolażu. Uruchamiając demonstracyjne wersje filmów, jesteśmy w stanie dobrać taki background, jaki tylko chcemy. Do dyspozycji są spokojnie kompozycje, bardziej ogniste, lub też stworzone przez nas.

Przy generowaniu filmu należy odczekać około 30 sekund, aż program wszystko po swojemu obrobi. Efekty są naprawdę powalające, zważając na to, że aplikacja jest zupełnie darmowa.

Każdym dziełem możemy podzielić się ze znajomymi za pomocą portali społecznościowych, bądź maila. Takie wideo może być fantastyczną pamiątką z wakacji, czy wypadów ze znajomymi. Warto dobrać sposób przechodzenia zdjęć (kafelkowo, z rozmyciem itp.), by uzyskać najlepszy możliwy efekt.

Aplikacja jest moim zdaniem bardzo przydatna i ciekawa. Dzięki tak prostemu narzędziu jesteśmy w stanie stworzyć kompozycję, która zachwyci wszystkich dookoła. Pięknie by było otrzymać taką laurkę od dziecka na Dzień Matki! :) Polecam wszystkim, którzy lubią majstrować przy zdjęciach!

icon
Slideshow CreatorAnimoto, Inc.Photo & VideoBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button