Garfield: Survival of the Fattest – Garfield przechodzi na dietę

Wielki, gruby, rudy kot o imieniu Garfield przechodzi na dietę. To chyba szok dla wszystkich, a szczególnie dla samego (nie)zainteresowanego. Właściciel Garfielda znalazł sposób na odchudzenie swojego podopiecznego. Kot nie zdążył nawet zapoznać się z planami, a już siedział na tylnym siedzeniu czerwonego auta… Garfield: Survival of the Fattest to próba uratowania Garfiego przed niskokalorycznym jedzeniem :)

Jon postanowił wziąć sprawy w swoje ręce i zabrać Garfielda na odludzie. Stwierdził, że obóz survivalowy będzie świetnym rozwiązaniem na oduczenie rudego kota jedzenia lasagne i innych kalorycznych potraw.

Pierwsze kroki na pustej ziemi to zbudowanie szałasu, postawienie hamaka i uruchomienie kilku fabryk produkujących teoretycznie dietetyczne jedzenie. Cóż – taka już rola obżartucha, że w każdym, nawet najbardziej tragicznym położeniu, musi znaleźć kaloryczne wyjście z sytuacji.

Korzystając z nieuwagi właściciela, Garfield przemienia eco farmę w produkcję szybkiego jedzenia. Jak mu się to udaje? Oczywiście z naszą pomocą :) Mamy okazję na odblokowanie wielu znanych z filmu postaci, jak również poznanie nowych bohaterów. Wypełnianie poszczególnych misji sprawia, że ciągle mamy co robić, a zabawne dialogi wpędzają nas w świetny nastrój.

Jeżeli lubicie Garfielda, pomóżcie mu w ocaleniu motta: ,,diet is ,,die” with a ,,t”” :) Jeżeli posiadacie smartfona z Androidem, musicie systematycznie sprawdzać Google Play – być może w najbliższym czasie apka pojawi się również na Wasze urządzenia?

icon
Garfield: Survival of the FattestPIXOWL INC.GamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button