Mega Drift – jak Ci pójdzie driftowanie?

Mega Drift to produkcja autorstwa Chillingo. Obecnie tytuł dostępny jest jedynie na urządzenia z systemem iOS. Czy korzystający z Androida mają czego żałować? Postaram się odpowiedzieć na to pytanie w dalszej części tego wpisu :)

avae

Jak zapewne się domyślacie, w Mega Drift przychodzi nam wykonywać samochodowe drifty, czyli najnormalniej rzecz ujmując – ślizgać się na zakrętach na zaciągniętym ręcznym hamulcu.

Gracz ma do dyspozycji kilka aut, z czego tylko jedno jest najpierw dostępne za darmo. Należy uzbierać trochę pieniędzy, by móc zarówno ulepszyć poszczególne elementy pojazdu, jak również kupić nowe bryki.

vda

Kolejnym wydatkiem, jaki czeka na nas w aplikacji, jest wykupienie kolejnego świata. Tutaj kwoty są już dużo wyższe niż w przypadku ulepszeń. Warto jednak zainwestować, by odkrywać kolejne etapy trasy.

W każdym podejściu mamy do wykonania misje. Musimy liczyć się z tym, że będziemy musieli walczyć bez przerwy z czasem. Po przejechaniu odcinka, zostaje nam dodane kilkadziesiąt sekund podczas których powinniśmy wykazać się maksymalnymi umiejętnościami driftowania.

vad

Drift jest bardzo prosty do wykonania. Przynajmniej w teorii. Kiedy z wydechu wydobywa się różowa iskra, musimy przytrzymać palec na ekranie. Jeżeli wyczujemy moment końcowy (wjazd na prostą drogę), puszczamy i pędzimy dalej zbierając pieniążki, zegary i klucze do naprawy auta.

Gra nie należy do produkcji, w których można zimować. To dobra frajda na kwadrans. Graficznie nie powala, ale zdecydowanie naje dużo satysfakcji. Polecam, jeżeli lubicie samochodówki :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button