Gangster Granny – babcia, z którą lepiej nie zadzierać

Zanim znów przyjdzie Wam spojrzeć się krzywo na staruszkę, która uderzyła Was wózkiem w Biedronce, przypomnijcie sobie strzelankę Gangster Granny,  o której napiszemy Wam więcej w dalszej części tego wpisu.

Główną bohaterką gry Gangster Granny jest tytułowa staruszka, która prowadzi gangsterskie życie. Jak nietrudno się domyślić, w opisywanej produkcji przychodzi nam kierować wspomnianą osobą i robić wszystko, by skutecznie rozprawiła się ze swoimi wrogami. Oczywiście, cel osiągamy nie w walce wręcz, lecz dzięki wszelkiego rodzaju broniom palnym.

W chwili obecnej opisywana gra oferuje dziewięć poziomów. Na każdym z nich przychodzi nam spotkać różne typy przeciwników, władającymi zupełnie innymi rodzajami maszyn do zabijania. Oczywiście, my również mamy możliwość zmienić swoje wyposażenie. Karabinów i pistoletów w Gangster Granny jest kilkanaście, tak więc każdy z Was z pewnością wybierze coś idealnego dla siebie.

Mimo że apka z tego wpisu nie oferuje zbyt wielu trybów rozgrywki, warto – według mnie – poświęcić jej co najmniej kilka minut dziennie. Po pierwsze, ze względu na oryginalną główną bohaterkę. Po drugie – ze względu na oprawę audiowizualną, która – co tu dużo pisać – robi bardzo dobre wrażenie od pierwszego uruchomienia.

Gangster Granny kosztuje w Google Play prawie 5 złotych. Jeśli lubicie strzelanki, warto wyposażyć się w tę produkcję. W końcu nie na co dzień nadarza się okazja, by pozabijać kogoś w skórze babci, prawda? ;)

Gangster Granny do pobrania za 4,94 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button