Castle Raid 2 – castle defense w multiplayerowym świecie

Nie bawi Was już obrona wirtualnego zamku w walce z komputerowymi postaciami? Wypróbujcie produkcję Castle Raid 2, gdzie pojedynki toczy się z prawdziwymi osobami!

Naszym celem numer jeden w Castle Raid 2 jest skuteczna obrona własnego zamku. Jak w większości tego typu gier, zadanie staramy się osiągać poprzez odpieranie ofensywy przeciwnika. To, co wyróżnia opisywaną produkcję od innych, to fakt, iż poza obroną musimy skupić się także na ataku. Najprościej rzecz ujmując – musimy robić wszystko, by nasze wojska pokonały wrogie oddziały i w ostateczności dostały się do ich zamku.

Tak jak wspomniałem we wstępie, Castle Raid 2 oferuje nie tylko standardową rozgrywkę dla jednej osoby, lecz pozwala również zagrać w Multiplayer. Co ciekawe, gra wieloosobowa działa na jednym urządzeniu. Możemy więc zabrać ze sobą urządzenie mobilne do szkoły i na wirtualnym polu bitwy rozprawić się  z naszymi realnymi wrogami.

Castle Raid 2 dostępny jest globalny ranking wyników. Autorzy gry postanowili również wyposażyć swoje mobilne dzieło w system osiągnięć, w którym czeka na nas 40 różnorakich zadań do wykonania.

Grałem już w wiele castle defensów, ale powiem szczerze, że Castle Raid 2 jest jednym z ładniejszych, z jakimi miałem do czynienia. Produkcja jest barwna, ale nie na tyle, by można było ją uznać za przesłodzoną. Dźwięki również nie zniechęcają, a raczej umilają czas spędzony nad produkcją.

Castle Raid 2 do pobrania za 11,38 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

Zakłady bukmacherskie

Back to top button