Gang Nations – zostań bossem gangu

Gra o nazwie Gang Nations pojawiła się w AppStore kilka dni temu. Nie wiem dlaczego, ale gangsterskie produkcje zawsze zgromadzają całą masę fanów. Czy tak jest i tym razem? Owszem – apka pojawiła się w gronie najlepszych aplikacji na jabłuszkowe urządzenia.

Zadaniem gracza jest wcielenie się w roli osoby dowodzącej gangiem. Gra ma w sobie coś ze strategii i bijatyki, więc możecie być pewni, że emocji nie zabraknie.

Wśród misji w grze znajdą się budowanie bandyckiego miasteczka, które pochłania ataki wrogów. Istnieje możliwość gry online z innymi osobami zalogowanymi do Gang Nations. Umożliwia to zdobywanie dużej ilości pieniędzy i przede wszystkim doświadczenia, które jest zdecydowanie unikalne, a co najważniejsze – zwiększa poziom reputacji.

Do dyspozycji mamy 10 różnych żołnierzy. Każdy z nich może być ulepszany i trenowany do lepszego opanowania swoich umiejętności. Najlepszym sposobem na szybkie rozprawienie się z rywalami jest stworzenie kampanii ze znajomymi przy pomocy Facebooka. Oczywiście jeżeli nie jesteście aspołeczni :)

Warto pamiętać o tym, że gra co prawda jest darmowa, lecz zawiera mikropłatności (diamenty), dzięki którym można zdobyć wiele, uszczuplając sobie swoje prywatne konto.

Kwestie oprawy wizualnej nie pozostawiają żadnych złudzeń – jest ładnie (na tyle, na ile strategiczna gierka może być ładna). Język polski nie jest obecny w dziele studia Playdemic, jednak mamy nadzieję, że wkrótce się to zmieni i ułatwi wielu graczom życie w roli wirtualnego przywódcy gangu :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button