Futbol Live – bezpłatny mobilny magazyn piłkarski

Jesteś fanem piłki nożnej, który lubi być na bieżąco ze wszystkimi najważniejszymi informacjami dotyczącymi polskiego podwórka i nie tylko? Jeżeli tak, to powinno zainteresować Cię polskie, futbolowe e-czasopismo „Futbol Live”, które można całkowicie za darmo czytać w dowolnej chwili zarówno na smartfonach, jak i tabletach.

W internecie znaleźć można wiele różnego rodzaju serwisów internetowych, na łamach których można przeczytać najświeższe informacje z polskich i zagranicznych boisk piłkarskich. Nie każdy futbolowy fan ma jednak cały czas dostęp do sieci  w swoim przenośnym urządzeniu i właśnie dlatego – na przykład podczas jazdy komunikacją miejską – przydaje się e-czasopismo „Futbol Live”.

Opisywana w tym wpisie mobilna gazeta to bardzo ciekawa propozycja dla każdego, komu nie wystarczają krótkie informacje zawarte na stronach internetowych. „Futbol Live” bowiem to przede wszystkim wiele bardzo ciekawych artykułów i wywiadów z najpopularniejszymi postaciami światowej piłki nożnej.

Poza, między innymi, wspomnianymi już przez nas rozmowami z piłkarzami, na łamach e-gazety „Futbol Live” można przeczytać bieżące newsy dotyczące polskich rozgrywek, takich jak T-Mobile Ekstraklasa, 1. liga, Puchar Polski, oraz kadry narodowej.

Oczywiście również i fani zagranicznej piłki nożnej znajdą coś dla siebie w e-czasopiśmie wydawanym przez RosMedia. „Futbol Live” zawiera podsumowania ostatnich kolejek najpopularniejszych rozgrywek krajowych na Starym Kontynencie (np. Premiership, Primera Division i Serie A).

Co bardzo ważne, szczególnie przed zbliżającym się Euro 2012, w opisywanym tygodniku dostępne są także informacje dotyczące występów reprezentantów  Polski grających za granicami naszego kraju.

Na koniec wpisu warto bez wątpienia wspomnieć też o Dodatku Konesera, czyli kąciku informacji, w którym można przeczytać o historie z Mistrzostw Świata  oraz dowiedzieć się czegoś nowego o legendach piłki nożnej.

„Futbol Live” znajdziecie w Google Play oraz AppStore. E-gazetę można pobrać za darmo.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button