„Super Monkey Ball 2: Sakura Ed” do pobrania w Google Play

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla wszystkich fanów dobrych, mobilnych platformówek – w środę, to jest 14 marca, pojawiła się w Google Play gra „Super Monkey Ball 2: Sakura Ed”. To jednak jeszcze nie koniec ciekawych nowinek, bowiem dzieło studia SEGA w chwili obecnej jest w promocyjnej cenie i wynosi zaledwie nieco ponad 3 złote!

„Super Monkey Ball 2: Sakura Ed” pojawiło się w AppStore dokładnie w kwietniu 2010 roku. Mimo że produkcja firmy SEGA z sympatycznymi małpkami w roli głównej okazała się wielkim hitem wśród użytkowników sprzętu firmy Apple, dopiero pod koniec pierwszego kwartału 2012 roku ta sama aplikacja stała się dostępna dla osób korzystających z systemu operacyjnego Android.

Dla tych, co jeszcze nie znają „małpkowego” hitu od SEGA  krótkie przedstawienie zasad. W „Super Monkey Ball 2: Sakura Ed” wcielamy się w postać sympatycznej małpki Aiai (do wyboru są również MeeMee, Baby i GonGon), która jest schowana w przezroczystej kuli i musi zebrać jak największą ilość bananów porozrzucanych na danym poziomie.

Do największych atutów opisywanej w tym wpisie aplikacji należy bez wątpienia sterowanie, które wykorzystuje akcelerometr i sprawia, że nawet po kilkunastu minutach nie chce się wyłączać produkcji studia SEGA.

Warto również napisać, iż w „Super Monkey Ball 2: Sakura Ed” dostępnych jest aż 125 poziomów. Nikt z Was na pewno nie będzie mógł więc powiedzieć, że „Super Monkey…” jest typową „pięciominutówką”.

Na koniec jeszcze informacja dotycząca mini-gier, dzięki którym możemy w opisywanym tworze firmy SEGA zagrać małpkami w kręgle oraz golfa.

„Super Monkey Ball 2: Sakura Ed” można pobrać z Google Play. Póki co gra ta dostępna jest w promocyjnej cenie i wynosi nieco ponad 3 złote (oferta limitowana).

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button