Fuelio – sprawdź, ile kosztuje Cię samochód

Kupno samochodu jest ważną chwilą w życiu każdego człowieka. Co by nie mówić, w dzisiejszych czasach zebranie pieniędzy na maszynę na czterech kółkach nie jest tak trudne, jak samo jej utrzymywanie. Jeżeli w ostatnim czasie coraz więcej pieniędzy wkładacie w Wasz samochód, być może warto, byście zainteresowali się aplikacją Fuelio, która jest ciekawie wykonanym dzienniczkiem tankowań pozwalającym kontrolować wydatki związane z komfortową jazdą własnym pojazdem.

Aplikacja z tego wpisu została stworzona przez naszego rodaka, Adriana Kajdę. Nie jest to jednak jedyny powód, dla jakiego postanowiliśmy opisać Fuelio. Zresztą już za chwilę powinniście sami się przekonać, jak opisywany tutaj program potrafi usprawnić prowadzenie własnego arkusza związanego z wydatkami samochodowymi.

Po uruchomieniu aplikacji naszym oczom ukazuje się kilka zakładek. Nie będziemy wszystkich z nich opisywać po kolei, natomiast napiszemy, o co mniej więcej w programie Fuelio chodzi, a Wy już sami zadecydujecie o tym, czy jest to aplikacja godna Waszej uwagi, czy też nie.

Najogólniej mówiąc, narzędzie z tego wpisu pozwala nam na zapisywanie wszystkich naszych tankowań samochodu. Po naszej wizycie na stacji podajemy programowi datę tankowania, stan licznika oraz to ile litrów wlaliśmy do naszego pojazdu. Oczywiście, możemy też podać koszt tankowania, który pozwoli nam na kontrolowanie tego, ile pieniędzy wydajemy na paliwo.

Gdy już parę tego typu wpisów będziecie mieli na koncie, otrzymacie możliwość sprawdzania historii Waszych tankowań. W niej otrzymacie odpowiedzi na pytanie, ile Wasz pojazd spalił paliwa oraz ile kilometrów zrobiliście od ostatniego tankowania.

Najważniejszymi funkcjami Fuelio są z całą pewnością statystyki, które pozwalają nam dowiedzieć się, między innymi, jakie rachunki średnio płacimy na stacjach, a także ile do tej pory wydaliśmy pieniędzy na benzynę/ropę.

Ciekawą opcją jest też wykres. Dzięki niemu możemy w prosty sposób sprawdzić, czy wzrastają koszty utrzymania naszego  samochodu, a także historię samego przebiegu.

Aha, byśmy zapomnieli. Jeśli macie kilka samochodów, Fuelio też Wam się przyda, gdyż można w nim zarządzać nie tylko jednym, lecz nawet kilkoma pojazdami (interesująca opcja dla właścicieli mniejszych firm).

Autorską aplikację Adriana Kajdy pobierze z Google Play. Jest ona, oczywiście, całkowicie darmowa.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button