Frozen Bridges – architekcie, do roboty!

Jeżeli macie ochotę na zabawę w architekta, polecam Wam Frozen Bridges – grę studia autorstwa Kunin Nikolay. Waszym zadaniem będzie tworzenie konstrukcji, po których auta terenowe będą mogły bez problemu się poruszać. Skupcie się przede wszystkim na mostach i ich umocnieniach. Nikt nie przepada za spadaniem w przepaść, prawda? :)

Wystarczy, że wykorzystacie wszystkie przedmioty, jakie oferują autorzy, a z pewnością uda Wam się stworzyć stabilny i bezpieczny przejazd. Jeżeli będzie Wam szło wyjątkowo dobrze, będziecie mogli odblokować kolejne, cięższe samochody, których wymagania będą większe od zwykłych terenówek.

gła

Gra jest przystosowana zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Trzeba przyznać, ze gracz ma okazję na dużą inwencję twórczą podczas zabawy, lecz ograniczoną tylko trzema różnymi materiałami budowlanymi. Żółto-czarne linie są drogą, po której samochód może przejechać. Oczywiście nikt z nas nie wyobraża sobie mostu bez żadnych podpór.

Tworząc most, musicie wziąć pod uwagę odległość między wjazdem a zjazdem z niego. Jeżeli przestrzeń jest dość obszerna, musicie zwrócić szczególną uwagę na podwójne umocnienia, które zapewnią stabilną konstrukcję, która nie będzie się zawalać pod ciężarem samochodu. Do tworzenia wzmocnień służą metalowe wsporniki.

W każdym etapie dysponujemy określoną liczbą przedmiotów. Jeżeli wykorzystacie wszystkie, a stwierdzicie, że Wasz most jest zbyt słaby, możecie zburzyć poszczególne jego części za pomocą czerwonego krzyżyka. Nic się również nie stanie, jeśli wprawicie samochód w ruch, aby zobaczyć, czy most wytrzyma.

gła2

Kolejny level zostaje osiągnięty dopiero wtedy, gdy auto przejedzie do wyznaczone punktu. Ewentualne zachwiania konstrukcji podczas jazdy nie wpływają negatywnie na ocenę. Najważniejsze jest utrzymanie ciężaru. W grze znajdziecie dziesiątki różnych leveli. Każdy jest inny i z pewnością trudniejszy od poprzedniego.

Jestem fanką tego typu gier, więc przyjemnie mi się testowało Frozen Bridges. Jeżeli nie jesteście zbyt wymagający przy grach tego typu, możecie pobierać. Jeśli liczycie na jakieś dodatkowe osprzęty, niestety nie znajdziecie ich w opisywanej produkcji.

Pobierz grę za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button