Frontback – nowoczesne zdjęcia z dwóch aparatów

Przeszukując dzisiaj AppStore’a, trafiłam na świetną aplikację do tworzenia zdjęć. Stwierdziłam, że dawno nie opisywaliśmy tego typu programów, dlatego szybko pobrałam Frontback i przetestowałam z każdej możliwej strony. Aplikacja korzysta z dwóch aparatów jednocześnie (tego nad ekranem z przodu i z tyłu na obudowie). Jesteście ciekawi efektów?

Uruchamiając program po raz pierwszy, twórcy zapraszają nas do zapoznania się z funkcjami narzędzia. Przede wszystkim autorom FrontBack zależało na tym, aby użytkownicy apki mogli uwieczniać i dzielić się cudownymi momentami z życia. Tym samym, będąc w określonym miejscu, robimy pierwsze zdjęcie na którym widać krajobraz z naszej perspektywy, a następnie uwieczniamy swoją osobę.

Co powiecie na to, aby uwieczniać zdjęcia swoich dzieci w zabawnych sytuacjach, oraz Waszą reakcję na to zachowanie? Po kilku latach mielibyście niesamowity ubaw z oglądania takich zdjęć.

Do aplikacji można się podłączyć za pomocą Tweetera, bądź Facebooka. Dzięki temu, Wasi znajomi będą na bieżąco z sytuacjami w jakich się znajdujecie, bądź będą mieli szansę na wyciągnięcie Was z tarapatów :)

Moim zdaniem ktoś wpadł na genialny pomysł tworząc Frontback – aplikacja jest niezwykle prosta w obsłudze, umożliwia zebranie w jednym dwóch zaawansowanych funkcji naszego jabłuszkowego urządzenia i pozwala cieszyć się i ,,lajkować” fotki znajomych, którzy dołączyli do ekitarnego grona frontback’owców ;)

Pobierz aplikację za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button