Running Fred – fantastyczny runner od Dedalord

Fani runnerów mogą się ucieszyć, gdyż AppStore zaprezentował najnowszą produkcję studia Dedalord, która jest moim zdaniem porównywalna z Temple Run 2, czy innymi popularnymi grami, w których zadaniem gracza jest bieganie i pokonywanie różnych przeszkód w ucieczce przez goniących ich niebezpiecznym stworem. W przypadku Funning Fred, goni nas śmierć z kosą w ręku…

Jak pewnie zdążyliście zauważyć, w grze wcielamy się w postać chłopca o imieniu Fred. Ten dzieciak pędzi przez mroczne korytarze, aby uniknąć konfrontacji z kostuchą. Po drodze zbiera fanty, które umożliwią graczowi ulepszenie postaci. Aby tego dokonać, będzie trzeba zebrać sporo monet.

W przeciwieństwie do Temple Run, Running Fred charakteryzuje się podziałem na etapy. Każdy level jest inny – zarówno pod względem graficznym, jak i trudnościowym. W grze znajdziecie wiele niebezpiecznych przedmiotów. Jeżeli się z nimi spotkacie ,,twarzą w twarz”, możecie być pewni, że nie ujdziecie z życiem.

Za pomocą zebranych fantów, będziecie mieć szansę na ulepszanie swojej postaci pod względem umiejętności, jak i wyglądu. Zapewne jesteście ciekawi z jakimi przeszkadzajkami będziecie mieć przyjemność się spotkać. Oto i one: wyrastające znikąd filary, metalowe pułapki na nogi, wystające kolce i wiele innych.

Produkcja jest dość krwawa, o ile nadziejecie się na którąkolwiek przeszkodę, dlatego nie powinna być oddawana w ręce dzieci. Jeżeli chodzi o sterowanie, używacie zarówno swoich cudownych palców, jak i poruszacie jednocześnie urządzeniem, aby bohater mógł przemieszczać się z prawej strony na lewą.

Pobierz Running Fred za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button