Formula Cartoon All-Stars – wyścigi w świecie kreskówek

Jeśli należycie do tzw. dużych dzieci, które – mimo swojego wieku – nadal lubią od czasu do czasu pooglądać kreskówki albo po prostu szukacie jakiejś fajnej wyścigówki dla swoich pociech – z czystym sumieniem mogę polecić Wam prostą wyścigową produkcję o nazwie Formula Cartoon All-Stars.

Formula Cartoon All-Stars – podobnie jak w grach pokroju Mario Kart – wcielamy się w postać naszego ulubionego bohatera z kreskówek siedzącego w pojeździe wyścigowym, a nasz cel jest na każdej planszy taki sam: wygrać rywalizację z innymi, kreskówkowymi kierowcami. Mimo że opisywana produkcja wydaje się być przeznaczona głównie dla najmłodszych, wierzcie mi – nie zawsze łatwo odnieść w niej sukces. 

Do dyspozycji mamy w Formula Cartoon All-Stars  dwa tryby rozgrywki. Możemy zdecydować się na wzięcie udziału w turnieju bądź też wybrać opcję szybkiego wyścigu. Bez względu na to, jaki tryb wybierzemy, za każdym razem mamy możliwość wybrania kierowcy i pojazdu. Wyścigówki i ich właściciele to znane z kreskówek w Cartoon Network postaci. Dzieci uwielbiające „Pora na przygodę” czy „Ben 10” powinny więc być wniebowzięte!

Oprawa audiowizualna gry z tego wpisu, jak przystało na apkę dla dzieci, jest jej sporą zaletą. Plansze wyglądają kolorowo i cieszą oko na każdym kroku, a dźwięki… cóż, są dziecinne, czyli takie jak trzeba!

Formula Cartoon All-Stars do pobrania za 6,34 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl:7/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button