AppSale – promocje w AppStore #36

AppSale w dzisiejszym wydaniu będzie wyjątkowy. Zapewniamy, że aplikacje, jakie dla Was przygotowaliśmy są na możliwie najwyższym poziomie. Snailboy, czyli gra ze ślimakiem w roli głównej, Spellyfish, jako nauczyciel języka angielskiego dla dzieci, StarTapper dla zesterowanych, Top Gear: Stunt School HD jako rewelacyjna samochodówka, oraz Peek-a-Zoo Moo, czyli domowe Zoo dla najmłodszych. Takie oto produkcje przetestowaliśmy i oddaliśmy w Wasze ręce za zupełną darmochę. Korzystajcie z przecen w AppStore.

 Spellyfish Phonics – Short A Words

Czy są tutaj jacyś młodzi, przyszli poligloci? Jeżeli tak, powinniście zainteresować się opisywaną aplikacją. Gra edukacyjna z tego wpisu to rewelacyjny sposób na naukę języka angielskiego poprzez przyjemną zabawę. Przez podwodne przestrzenie z muszelkami przeprowadza nas niebieska meduza, która wspomniany język ma w małym paluszku…to znaczy w jednej macce :)

Jeżeli z angielskim nie mieliście wcześniej do czynienia, warto zacząć od podstaw, czyli od poznania alfabetu. Spellyfish literuje każde słowo, a także czyta poszczególne wyrazy w prosty sposób. Kolejne wyzwanie, jakie stawiają przed nami twórcy produkcji, to pisanie na klawiaturze wymówionych przez pana meduzę słów. Zwykle są to bardzo proste wyrazy np. cat. Jeżeli uda nam się prawidłowo je zapisać, otrzymujemy rozgwiazdę w nagrodę na dobrze wypełnione zadanie.

Uważamy, że nauka poprzez zabawę jest zawsze najlepsza i podkreślamy to w każdym wpisie, z radością opisując aplikacje edukacyjne dla najmłodszych. Z większą radością wstawiamy wpisy, jeżeli wiemy, że apki zostały przecenione i większa ilość Czytelników będzie mogła się z nimi zapoznać. SpellyFish przecenione z $0,99. Pobierz za darmo w AppStore.

 Snailboy

Co powiecie na ślimaczą aplikację, która rozwija się w zupełnie nieślimaczym tempie? Oto Snailboy, gra, w której wcielamy się w postać słodkiego ślimaka z zabawnymi rogami. Poruszamy się nim po planszy i zbieramy pożywienie. Samo sterowanie nie jest proste. To połączenie Angry Birds’ów z przesuwaniem klocków po podłodze. Aby ślimak podskoczył, należy najpierw wybrać kąt, pod jakim ma wykonać manewr. Poruszanie się do przodu wymaga od gracza przesunięcia palcem pod postacią.

W grze spotkamy się z różnymi elementami, na które główny bohater może się wspinać. Weźmy pierwsze z brzegu – drzewo. Należy wykonać na nie skok, następnie stuknąć w naszego ślimaka, by ten przestał się ześlizgiwać z kory, a następnie wykonać kolejny skok, umożliwiający przedostanie się na wyższą platformę.

Punktem kulminacyjnym levelu jest miejsce, w którym nasz bohater ,,zapada się” pod ziemię. Jest to miejsce otoczone przez zielone, fruwające kuleczki. Gra jest zdecydowanie moim numerem jeden w dzisiejszym wpisie. Przecena z $1,99 na zero. Pobierz Snailboy za darmo w AppStore.

 StarTapper

Jeżeli jesteście zestresowanymi ludźmi i lubicie czasem przysiąść przy dobrej gierce, w której musicie wysilić swój umysł, powinniście pobrać StarTapper, czyli gierkę, w której łączymy gwiazdy, tworząc jak największe gwiazdozbiory i uzyskując przy tym najlepszy możliwy punktowy wynik. Jeżeli uda nam się uzyskać bonus, możemy być pewni, że czas w jakim przyszło nam się zmieścić, ulegnie przedłużeniu.

Jeżeli uzyskamy pierwszą figurę, wystarczy wybić ją poza ekran, aby móc kontynuować tworzenie nowych. Najważniejsze jest uzyskiwanie jak największej ilości połączonych świecidełek. Należy uważać na czarne bomby, które co jakiś czas ukazują się na wyświetlaczu – mogą zniszczyć całą pracę, jaką wykonaliśmy do tej pory. Jeżeli mowa o bonusach – szukajmy gwiazd o dziwnych kształtach – to one zwykle zwiastują coś dobrego :)

Jak wiadomo najlepiej, gdybyśmy uzyskali dobry wynik punktowy, wtedy mielibyśmy szansę na oglądanie się na najwyższym stopniu w rankingu graczy. Przecena aplikacji z $0,99. Pobierz grę za darmo w AppStore.

 Peek-a-Zoo Moo

Jeżeli nie macie czasu, bądź możliwości, aby zabrać podopiecznych do Zoo, świetną alternatywą będzie zafundowanie im aplikacji, która umożliwia przemieszczanie się między poszczególnymi zwierzakami, a przy okazji naukę języka angielskiego. Opisywany program zawiera animowane zdjęcia zwierzaków wraz z podpisami i lektorem, który uczy dziecko wymowy każdego słowa.

Oczywiście aplikacja nie sprawi, że dziecko będzie czuło to, co czuje malec będąc pierwszy raz w Zoo, jednak z pewnością przybliży dziecku sylwetki gatunków, a także miejsca, w jakich żyją. Apka świetnie sprawdza się jako książeczka obrazkowa dla najmłodszych. Dodatkowo jest zupełnie darmowa. Możemy zwiedzić domy poszczególnych zwierzaków, bądź przejść się po całym Zoo.

Obrazki nie są przesadzone. Zwierzęta wyglądają tak, jak dawniej w dobrych bajkach dla dzieci. Jeżeli więc macie pod opieką szkraby, apka z pewnością przyda Wam się w sytuacji, kiedy dziecko będzie miało smutną minkę. Przecena z $0,99. Pobierz aplikację za darmo w AppStore.

Top Gear: Stunt School HD

Czy są tu jacyś fani dobrych samochodówek? Jeżeli tak, proponuję, abyście sprawdzili swoje umiejętności w produkcji Top Gear: Stunt School HD. Twórcy aplikacji postawili przede wszystkim na dobrą grafikę i świetne fury. Możecie bawić się na wyskoczniach, uzyskując to coraz lepsze wyniki w panowaniu nad grawitacją, bądź jeżdżąc po drogach z innymi samochodami.

Podczas gry zdobywacie fanty, które następnie w sklepie dla gracza możecie wymienić na lepsze bryki, bądź ulepszenia tych, które już posiadacie. Jeżeli zbierzecie odpowiednią ilość złotych przedmiotów, uzyskacie odblokowanie kolejnych plansz, które prezentują się rewelacyjnie. Sterowanie odbywa się za pomocą dwóch przycisków – gaz i hamulec. Jeden znajduje się z prawej a drugi z lewej strony ekranu.

Zapewniamy, ze zabawa w Top Gear: Stunt School HD jest na najwyższym poziomie. Fani czterech kółek mogą być spokojni o to, że nie będą się nudzić przez dobrych kilka godzin. Apka przeceniona z $1,99. Pobierz za darmo w AppStore.

Na dziś to już wszystko. Mamy nadzieję, że każdy znalazł coś ciekawego dla siebie. Jak widzicie, dbamy o Was i staramy się dobierać aplikacje pod kątem każdej grupy wiekowej. Dajcie znać na które produkcje się zdecydowaliście. Ciepło się ubierajcie i wytnijcie dziurki w rękawiczkach, by móc na przystankach korzystać ze swoich dotykowych, jabłuszkowych cacuszek :)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button