Football Kicks: Title Race – stwórz doskonały zespół piłkarski

Wyobraź sobie siebie w roli trenera młodziaków – mężczyzn, którzy mają wielkie ambicje i ogromny potencjał. W takiej sytuacji musimy wziąć się w garść i stworzyć zespół najlepszych futbolistów na świecie. w Football Kicks: Title Race będziecie mieć szansę na wykazanie się swoimi umiejętnościami w grze zespołowej.

Zadaniem gracza w opisywanej aplikacji jest stworzenie własnego zespołu. Do dyspozycji mamy kilkunastu graczy, z których musimy wybrać najlepszych i obsadzić ich w odpowiednich ,,boiskowych” rolach. Mamy szansę na trenowanie swoich podopiecznych i ulepszanie ich umiejętności.

Trenujemy każdego gracza po kolei, bądź cały zespół. Jeżeli chodzi o egzekutora stałych fragmentów gry, staramy się ,,nauczyć” go strzelania celnie do bramki. Wspominając o ulepszeniach umiejętności graczy, nie powiedziałam, że należy za to zapłacić. Nie bójcie się – są to wirtualne pieniądze, które zarabiamy podczas gry.

W grze nie mamy możliwości sterowania swoim zespołem przez całą długość meczu. Możemy obserwować zmagania chłopców na ekranie urządzenia za pomocą odczytywania aktualnej sytuacji na boisku. Jeżeli dojdzie do sytuacji, w której nasza drużyna otrzyma szansę na bramkę, wkraczamy do akcji i sami decydujemy o przyszłych losach (samodzielnie wykonujemy strzał z różnych miejsc na murawie)

Podsumowując: gra powinna spodobać się każdemu, kto lubi piłkarskie z gatunku menadżerów, bądź jest tak zafascynowany tym sportem, że nie potrzebuje wyżywać się na wirtualnym boisku, a wystarczy mu jedynie trening i ulepszanie swoich podopiecznych.

Pobierz grę za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button