Football 2012 – piłkarska gra logiczna

Wydaje Wam się, że wszystkie gry piłkarskie można zaliczyć do aplikacji typowo zręcznościowych? Jeżeli tak, to musicie wiedzieć, iż bardzo się mylicie. Kilka dni temu znaleźliśmy bowiem w Google Play grę „Football 2012”, w której liczy się przede wszystkim to, co my mamy w głowie, a nie to, jakimi piłkarzami przyszło nam sterować. Nie ma w niej także miejsca na tryby kariery czy europejskie puchary, ale mimo to potrafi niesamowicie wciągnąć nawet tych, którzy sportem nie za bardzo się interesują.

Mimo że opisywana przez nas gra w sieci pojawiła się stosunkowo niedawno, może już pochwalić się sporą ilością pobrań. Na pewno swoje zrobił tutaj sam tytuł produkcji, który bezpośrednio odnosi się do tegorocznych mistrzostw Europy w piłce nożnej, lecz z drugiej strony można domyślać się, że wiele osób poleciło już „Football 2012” swoim znajomym i dlatego właśnie aplikacja od pewnego czasu cieszy się sporą popularnością (jak na 4-dniową aplikację).

Tak, jak już wspomnieliśmy, rozgrywka w produkcji dewelopera LeTang w żaden sposób nie przypomina tych stosowanych często w typowo piłkarskich aplikacjach. Zadanie gracza w Football 2012 polega wprawdzie na umieszczeniu piłki w bramce, lecz aby tego dokonać nie trzeba wykazać się celnością, lecz pomysłem.

Futbolówkę kopiemy bowiem w kierunku różnych drewnianych desek i słupków, od których piłka ma się odbić i ostatecznie wylądować w siatce. Oczywiście, my, jako gracze, mamy wpływ na to, w którą stronę deska ma być skierowana, co sprawia, że opisywaną przez nas grę można zaliczyć do grona łamigłówek.

Za przejście danego poziomu możemy otrzymać maksymalnie trzy gwiazdki. Ich ilość zależy od tego, w ile sekund uda nam się wykonać zadanie, a także ile chorągiewek z punktami zbierze po drodze kopnięta przez nas piłka.

Z racji tego, iż „Football 2012” jest do pobrania z Google Play za darmo, uważamy, że warto się tą aplikacją zainteresować i ją przetestować, a następnie zdecydować o jej przydatności dla nas.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button