Rage of the gladiator – niezwykła bijatyka!

Gamelion wydał kolejną niezwykłą grę. W końcu została przeznaczona dla Androida.

Wszystko dzieje się w Starożytnym Rzymie. Walki zawsze mnie fascynowały, więc wywołały u mnie wiele emocji.
Pewnie myślicie, że to zwykła bijatyka. Wcale nie! Otóż najpierw śledzimy naszego przeciwnika. Musimy zapamiętać jego ruchy oraz znaleźć jego słaby punkt. Następnie będziemy mogli zadać mu odpowiednie ciosy. Każde uderzenie daje nam energię, za pomocą której możemy wykonać kombo oraz użyć odpowiednich zaklęć. Naszymi przeciwnikami będą m.in. Hindusi, latające ośmiornice czy nawet Minotaur. Celem oczywiście jest przeżycie i uzyskanie wolności. Na początku rywale nie mają takiej silnej strategii. Jednak z czasem ich siła rośnie i pokonanie ich jest bardzo trudne. Początek był tylko malutką rozgrzewką.
Ogromnym plusem jest to, że w grze znajdziemy całkiem dużą ilość rywali. Będziemy mieli zróżnicowane walki, co zapewne wam się spodoba. Dodatkowo każdy wojownik ma inne moce także według mnie wojna nigdy się nie znudzi.

Na pewno przydadzą nam się ulepszenia, bo w końcu aby pokonać bardzo trudnego rywala nie wystarczy nam zwykły cios siekierą czy młotem.
Naszą postać możemy zmieniać zarówno pod względem defensywnym, ofensywnym jak i magicznym. W grze możemy poczuć niezwykłą adrenalinę, ponieważ ma niezwykły charakter a oczy przeciwnika robią wrażenie.
Gra dostępna dla urządzeń z systemem Android oraz iOS.

Polecamy!
Za darmo w Google Play.

Źródło: Droidek.pl

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button