Foodpanda – dostawa jedzenia do domu

Foodpanda to świetna aplikacja na smartfona, która umożliwi zamówienie jedzenia w praktycznie każdym dostępnym miejscu na świecie. Jesteś głodny? Ustal swoją lokalizację i sprawdź dostępne knajpy w pobliżu, które serwują dostawę do domu. Proste? A jakże ;)

Autorzy dokładają wszelkich starań, aby ich program był na bieżąco aktualizowany. W zakładkach znajdziemy wszystkie informacje, jakie są nam potrzebne do złożenia zamówienia.

1

Korzystanie z aplikacji jest banalnie proste. Wystarczy podać miejscowość, w jakiej obecnie przebywamy, dokładny adres dostawy, oraz ewentualne kody promocyjne. Zamówienie realizowane jest w dość szybkim czasie, lecz każda knajpa ma swoje wytyczne, za które autorzy nie odpowiadają.

Ustalając moje obecne położenie, narzędzie zaproponowało mi 43 restauracje, które oferują jedzenie w dostawie. Przy każdej pozycji widnieje dokładny adres, ocena, oraz czas realizacji usługi.

Tym sposobem można zamówić w niektórych dzielnicach Warszawy Maka. Jedynie za pośrednictwem opisywanej apki możliwe jest kupienie BigMac’a z dostawą pod nos. Zdziwieni? Sprawdźcie sami :)

Foodpanda zawiera w sumie 41 krajów, z których możemy wysyłać zamówienia. Oczywiście nikt nam nie przyśle Sushi z państwa oddalonego o kilkaset tysięcy kilometrów, lecz z pewnością znajdziemy miejsce, w którym serwowane są najlepsze potrawy kuchni Japońskiej w naszej okolicy.

2

Interfejs jest prosty i ładny. Wydaje mi się, że nie można się do niczego przyczepić. Sama korzystam z aplikacji i do tej pory nie miałam żadnych problemów. Apka dodatkowo zapamiętuje nasze adresy dostawy, więc nie musimy się martwić o to, że za każdym razem będziemy zmuszeni do powtarzania danej czynności. Polecam narzędzie wszystkim leniuchom, którym nie chce się latać po knajpach z pustym żołądkiem ;)

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
foodpanda: Food & GroceriesInternet Services Polen Sp. z o.o.Food & DrinkBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button