Food Street – zrób konkurencję Magdzie Gessler

Food Street to gra strategiczna, w której wcielamy się w rolę właściciela rozwijającej się restauracji. Naszym celem jest doprowadzenie do tego, aby knajpa prosperowała w pełni z własnych produktów, więc dbanie o klientów będzie tylko częścią naszej pracy. Skupimy się na budowaniu zaplecza warzywnego, owocowego, oraz zwierzęcego.

W grze zdobywamy kolejne poziomy wtajemniczenia, dzięki czemu możemy dobudowywać różne elementy w kuchni, dekorować salę dla gości, inwestować w warzywniaki, zwierzęta, dział przecen, czy upiększania. Wykorzystujemy tylko to, co sami stworzyliśmy. Jeżeli czegoś zabraknie, będziemy mieć pretensje tylko i wyłącznie do siebie.

I tu z pomocą przychodzą diamenty będące wirtualną, wartościową walutą. One przyspieszają pracę, zastępują niektóre składniki i maskują niedociągnięcia z naszej strony. Zgarniamy je za wykonywanie różnych zadań, bądź kupujemy w pakiecie w AppStore.

Bawiąc się w kucharzenie nie możemy zapomnieć o komforcie gości. Jedzenie w wannie, na świeżym powietrzu, czy w wypasionym lokalu powinno być dla nas ważną częścią biznesu. W końcu klient nasz pan :)

Tak, czy siak, gra jest bardzo rozwinięta, szybko możemy zdobywać kolejne levele, misje są dopasowane do poziomu zaawansowania gracza, a audiowizualnie nie można się do niczego przyczepić. Jeżeli macie więc ochotę na długoterminową zabawę, pobierajcie ;)

icon
Food Street - Restaurant GamesSupersolid LtdGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button