Konferencja Apple – i już wszystko jest jasne! iPad Pro, iPhone 6s i 6s plus

I już wszystko jest jasne. Jesteśmy świeżo po konferencji i możemy z dumą przedstawić Wam relację :) Zapraszamy do lektury!

Tim Cook obecnie przechadza się godnie po scenie i prezentuje dane dotyczące wielkiego sukcesu Apple Watch. Dowiadujemy się, że to zegarek zmieniający życie i 97% klientów jest z niego zadowolona.

qefqef

Apple Watch jest dopasowany do kobiet w ciąży. Mierzy puls matki i dziecka. Dodatkowo dostanie masę nowych aplikacji, z których każdy chętnie skorzysta. Dodatkowo użytkownik zyska możliwość dokupienia nowych pasków do swoich zegarków – zarówno w palecie damskiej, jak i męskiej.

wrgrwgr

iOS 2 na Apple Watch będzie dostępny od 16 września (czy w Polsce również? nie sądzę). Teraz Phil Schiller powie kilka słów o iPadzie Pro z pełnowymiarową klawiaturą i ekranem o przekątnej 12,9 cala i grubości 6,1 mm. Nowe cacuszko posiada aż 4 głośniki. Na jednym ładowaniu będziemy mogli używać ,,ajsprzętu” nawet 10 godzin – co więcej – będzie ważyć dużo mniej od swojej pierwotnej wersji.

efeweNowością będzie również ołówek przystosowany specjalnie do iPada Pro. Jego precyzja ma przewyższać wszystkie inne ,,pisaki”. Rysik nie tylko jest perfekcyjny, ale również posiada złącze lightning. Dodatkowo prowadzony po wyświetlaczu daje informacje odnośnie  nacisku, kąta nachylenia itp.

eqfeq

Teraz możliwości iPada Pro ukazywane są na przykładzie Office’a. iOS 9 pozwoli na odpalenie na jednym ekranie kilku programów jednocześnie. Po monologu na temat medycznego zastosowania urządzenia przyszła pora na zaprezentowanie cen… I tutaj rozbieżność jest ogromna. Najmocniejszy iPad Pro z rysikiem i klawiaturą będzie kosztował $1347. Zakup będzie możliwy w listopadzie. Przyjrzyjcie się dokładnie screenom poniżej (aż żal komentować – Jobs przewraca się prawdopodobnie obecnie w grobie):

ewfewwwww

Po Apple TV przyszła pora na iPhone’y! iPhone 6s i 6s Plus dostępne będą w czterech wersjach kolorystycznych – również w słodkim różu! 3D Touch znacznie rozszerzy możliwości  iOS 9. Kamera w nowym smartfonie 6s będzie miała aż 12MP. 2x szybsze Wi-Fi, 23 zakresy LTE. Dodatkowo nagrania będą w rozdzielczości 4K! Co powiecie na lampę błyskową przy selfie? :)

wfwef

iPhone 6s dostępny będzie od 25 września(przedsprzedaż od 12 września), natomiast iOS 9 od 16 września. iPhone 6s dotrze do 130 krajów. Co tu dużo mówić – nowy iPhone już niedługo w sprzedaży! Poniżej znajdziecie ceny poszczególnych egzemplarzy.

efge

To jak? Zdecydujecie się na zakup nowego smartfona, bądź tableta? Podzielcie się komentarzami pod wpisem – chętnie poznamy Wasze opinie ;)

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button