FMX IV Pro – nowa produkcja studia Glu wreszcie dostępna w Google Play

Każdego dnia w Google Play ma miejsce premiera jakiejś nowej produkcji. W dzisiejszym wpisie chcieliśmy naszych Czytelników zapoznać właśnie z jedną z nowości dostępnych w sklepie internetowym od firmy Google. „FMX IV Pro” to świetna, mobilna propozycja dla każdego fana dwóch kółek. Jeżeli więc lubicie od czasu do czasu poszaleć na motocrossie (nawet tylko wirtualnym), to zachęcamy do zapoznania się z treścią niniejszego opisu, dzięki któremu poznacie szczegóły dotyczące najmłodszego, mobilnego dziecka studia Glu.

Gra FMX IV Pro była jeszcze do niedawna dostępna jedynie w wersji java, jednak – czego można było zresztą się spodziewać – na premierę androidowej edycji motocrossowej aplikacji od Glu nie trzeba było wcale długo czekać.  Niestety, opisywana w tym wpisie produkcja została udostępniona w dziale gier płatnych. Czy oznacza to więc, że FMX IV Pro jest lepszy od innych gier stworzonych przez znaną w mobilnym świecie ekipę programistów Glu? Żeby odpowiedzieć sobie na to pytanie, musimy poniżej napisać kilka zdań.

Zacznijmy nietypowo, bo od opisu oprawy graficznej. FMX IV Pro to typowa trójwymiarowa produkcja. Nie możecie jednak spodziewać się w niej żadnych detali – wszystko zostało bowiem stworzone tak, aby z gry mogli cieszyć się zarówno posiadacze słabszych, jak i nieco lepszych smartfonów. Czy to wada aplikacji? Wydaje nam się, że raczej nie.

Skoro mamy już za sobą krótką charakterystykę grafiki zastosowanej w najnowszym tworze studia Glu, to przejdźmy do samej rozgrywki. W FMX IV Pro gracz ma za zadnie tworzenie różnych tricków na swoim motocrossie. Do dyspozycji użytkowników zostało oddanych aż 5 trybów różnych imprez sportowych, a także 20 motocrossowych sztuczek. Nie musimy więc chyba pisać, że podczas testów FMX IV Pro nie nudziło nam się, prawda?

Co było dla nas pewnym zaskoczeniem, autorzy opisywanej gry postanowili w swojej produkcji stworzyć wirtualny stadion w…Warszawie. Oczywiście nie brakuje w FMX IV Pro również innych miast z całego świata, takich jak chociażby Londyn czy Las Vegas.

Jeżeli uważacie, że FMX IV Pro przypadnie Wam do gustu, to zachęcamy Was do odwiedzenia Google Play, gdzie można motocrossową grę od Glu pobrać za nieco ponad 3 złote.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button