Tie Right – zawiązać krawat? No problem!

Drodzy Czytelnicy płci męskiej, mamy do Was jedno, proste pytanie: czy umiecie wiązać krawat? Jeżeli nie odpowiedzieliście twierdząco, to zachęcamy Was do zapoznania się z treścią tego wpisu, gdyż będziemy w nim opisywać starannie przygotowaną aplikację „Tie Right”, która powinna znaleźć się w smartfonie każdego nowoczesnego dżentelmena.

Podobno wiązać krawat powinien umieć każdy prawdziwy mężczyzna. Oczywiście, wśród naszych Czytelników znajdzie się pewnie takie samo grono przeciwników tego stwierdzenia, jak i zwolenników. My jednak nie zamierzamy w tym wpisie zastanawiać się nad tym, co dżentelmenowi wypada, a czego nie. Skupimy się jedynie na opisie aplikacji, a Was zachęcamy naszej recenzji.

„Tie Right” to, tak jak zresztą w pewnym sensie  już wspomnieliśmy, aplikacja, dzięki której nawet dziecko może nauczyć się wiązać krawat. Sam program jest dość prosty w obsłudze, lecz zawiera sporo ciekawych funkcji.

W głównym menu aplikacji mamy do wyboru jedną z sześciu instrukcji: pięć dotyczy wiązania krawata, a jedna – muchy. Co bardzo ważne, każdy poradnik został przygotowany dla dwóch grup użytkowników w zależności od stopnia zaawansowania (to właśnie dlatego uważamy, że z „Tie Right” powinny poradzić sobie nawet dzieci). Nie musicie więc martwić się, że nigdy nawet nie próbowaliście wiązać nieodłącznego elementu garnituru.

To, co powinno przypaść do gustu większości Panom czytającym nasz blog, to bez wątpienia fakt, że „Tie Right” umożliwia wyświetlanie poradnika w jednym z dwóch widoków – z perspektywy osoby wiążącej krawat patrzącej w lustro lub bezpośrednio na krawat zawiązany wokół szyi.

Niestety, sama aplikacja nie jest bezpłatna. W AppStore za „Tie Right” trzeba zapłacić 0,79 €. Dużo? Chyba raczej nie, choć z drugiem strony na pewno warto się zastanowić, czy nie łatwiej jest znaleźć poradnik wiązania krawata w internecie na jakiejś bezpłatnej stronie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button