Flushed – rybka spuszczona w kanał

Nikt z nas nie zastanawia się nad tym, jaką drogę przebywa spuszczony przez nas w toalecie papier toaletowy. Z pewnością nad życiem w kanałach nie zastanawiała się również złota rybka imieniem Charlie. Do czasu, aż pewnego dnia sama się w ściekach znalazła i musiała zrobić wszystko, by się uratować i wrócić do swojej zadbanej, szklanej kuli.

Choć sama fabuła gry Flushed może nie brzmieć dla niektórych z Was wystarczająco ciekawie, możecie wierzyć nam na słowo, że produkt studia Lights and Perfections nie jest wcale tak zły, na jaki może wyglądać na pierwszy rzut oka. Ratowanie w kanałach złotej rybki nie jest na pewno szczytem marzeń gracza, ale  jest o wiele ciekawszym zajęciem od grania po raz kolejny w jakąś podróbkę znanej produkcji.

Opisywana w tym wpisie gra łączy ze sobą cechy zabawy zręcznościowej i logicznej. Gracz musi w niej bowiem doprowadzić wspomnianą przez nas rybkę z jednego końca rurociągu do drugiego, jednak aby to wykonać musi na bieżąco łączyć ze sobą kolejne elementy kanału, tak żeby nasz bohater Charlie nie spadł w ciemną, pełną nieczystości otchłań.

Jeżeli lubicie gry podobne do Plumbera, z pewnością chętnie też będziecie pomagać złotej rybce. Musicie jednak mieć na uwadze to, że przejście większości poziomów we Flushed wcale nie jest proste, nawet jeśli hydrauliczne gry ma się opanowane w zadowalającym stopniu.

Szczerze powiedziawszy, jakiejś ładnej oprawy graficznej w aplikacji z tego wpisu się nie spodziewaliśmy, jednak musimy przyznać, że ekipa Lights and Perfections wykonała kawał dobrej roboty, na którą świetnie się patrzy.Zresztą, co tu dużo pisać – wystarczy spojrzeć na screeny, by stwierdzić, że Flushed nie jest żadnym amatorskim projektem.

Wpuszczoną w kanał rybkę znajdziecie w Google Play. Gra jest do pobrania za darmo, tak więc możecie ją przetestować i ewentualnie zdecydować o jej przydatności.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button