Flick Golf – pole golfowe w Twojej kieszeni

Nie każdy może sobie pozwolić na grę w prawdziwego golfa w realnym świecie. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, by sprawdzić swoje umiejętności w dyscyplinie, z której słynie Tiger Woods, na swoim smartfonie. Flick Golf to bardzo dobrze prezentująca się produkcja, dzięki której skutecznie zabijesz czas i poczujesz się jak golfista z prawdziwego zdarzenia.

Rzadko kiedy ma się do czynienia z trójwymiarową grą, która ma dość proste zasady i potrafi wciągnąć na naprawdę długi czas. Flick Golf do tego typu aplikacji bez wątpienia jednak należy. W końcu zasady gry w golfa zna niemal każdy, a patrząc na oprawę graficzną produktu studia Full Fat od razu widać, dlaczego znalazł on na całym świecie tak wielu fanów.

Jak już napisaliśmy kilka linijek wyżej, reguły gry w dyscyplinę spopularyzowaną przede wszystkim przez Tigera Woodsa nie są nikomu obce. Nie będziemy więc w tym wpisie poświęcać czasu na opis szczegółowych zasad gry w golfa, bo kto chce sobie o nich poczytać nieco więcej na pewno zajrzy na jedną z fachowych stron golfowych.

Zajmijmy się zatem głównymi atutami gry Flick Golf. Opisywana gra charakteryzuje się przede wszystkim wspomnianą już przez nas oprawą graficzną, która naprawdę ładnie się prezentuje i pozwala nam wczuć się w klimat pola golfowego i toczonych na niej rozgrywek.

Poza atutami czysto estetycznymi, we Flick Golf podobać się może na pewno także wybór trybów gry. Możemy bowiem nie tylko rozegrać pojedynczą rundę, lecz również wziąć udział w wirtualnej imprezie „World Tour”, która wymaga od nas większego zaangażowania i skupienia.

Wielu naszym czytelnikom do gustu przypadnie pewnie też sterowanie zastosowane w produkcie Full Fat, gdyż jest w miarę dobrze pomyślane i raczej nie sprawia większych problemów nawet początkującym graczom.

Flick Golf można pobrać z Play Store bądź AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button