Farm Legend – farma, której nie poleciłbym nawet mieszczuchom

Podobno wszyscy, którzy od małego wychowywani w mieście nie mają bladego pojęcia o tym, jak prowadzić gospodarstwo na wsi. Przyznam się, że sam jestem mieszczuchem i nigdy nie miałem okazji zobaczyć, jak wygląda życie na prawdziwej farmie. Mimo to, wiem, że nie jest ono aż tak nudne, jak to prezentowane w grze Farm Legend.

Gra Farm Legend pozwala nam poprowadzić własne gospodarstwo. Naszym celem jest hodować zwierzątka i warzywka, by na nich zarabiać. Ot, taka apka biznesowa w podmiejskim klimacie. Wiem, że tego typu produkcji powstało już całe mnóstwo. Mam jednak świadomość, iż gra w nie naprawdę wiele osób, dlatego postanowiłem sprawdzić, czy produkt mobilny TOPGMMS jest godny polecenia. Okazało się, że tylko zmarnowałem swój czas.

Tak jak pisałem, w Farm Legend chodzi głównie o to, by sadzić marchewki i inne cuda i zarabiać na tym wirtualne pieniądze. Wszystko byłoby w porządku, gdyby nie kilka błędów. Po pierwsze – często zdarza się, że po pewnym czasie warzywek po prostu nie daje się sprzedać. Sporo osób narzeka także na to, iż nie można zapisywać stanu gry. Wprawdzie ja z tym problemu nie miałem, jednak czuję obowiązek, by o tym wspomnieć.

Farm Legend nie oferuje wielu trybów gry. Nie zwiera też ton wirtualnych i różnorodnych przedmiotów. Szczerze mówiąc – nazwałbym tę apkę „hot gniotem”, gdyby nie całkiem przyjemna oprawa graficzna.

Farm Legend do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 2/10

5 / 5. Ocen: 1

Zakłady bukmacherskie

Back to top button