Moy Restaurant – Potworne rewolucje

Z pewnością wielu z Was miało okazję poprowadzić wirtualną restaurację w świecie ludzi. Niewielu jednak mogło sprawdzić się w roli właściciela knajpy dla… potworów. Jeżeli chcielibyście w końcu spróbować – zagrajcie w Moy Restaurant.

moy1

W grze Moy Restaurant – tak jak wspomniałem we wstępie – wcielamy się w postać potwora o imieniu Moy, który jest właścicielem restauracji dla wszystkich istot jego pokroju. Naszym zadaniem jest opiekować się knajpką najlepiej, jak tylko potrafimy. W przeciwieństwie do innych tego typu apek, tutaj nie tylko musimy przyjmować zamówienia i je realizować, lecz także budować swoją miejscówkę, a nawet… myć naczynia.

Tak jak napisałem wyżej, jednym z naszych zadań w Moy Restaurant jest obsługiwanie klientów. Wbrew pozorom, nie jest to wcale proste, gdyż klienci po pierwsze – mają różne gusta i apetyt, a po drugie – w ogóle nie są cierpliwi, więc nie będziecie mogli sobie pozwolić na chociażby kilkanaście sekund opóźnienia w realizacji zamówienia.

moy

Autorzy Moy Restaurant przygotowali całe mnóstwo dodatków do gry. Mimo że apka wygląda na dziecięcą, możecie mi wierzyć – jej poziom trudności wcale nie należy do najniższych, z jakimi miałem do czynienia. No bo jak tu obsłużyć w szybki sposób kilku klientów? Prawie jest to niemożliwe! ;)

Komu mogę polecić Moy Restaurant? Osobom, które nie chcą wydawać kasy na grę i tym, co szukają nowych wyzwań w grach polegających na prowadzeniu restauracji.

Moy Restaurant do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 7/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button