Fantasy Kingdom Defense – kolejny przedstawiciel gier tower defense

Gry tower defence już od dłuższego czasu cieszą się wśród użytkowników urządzeń mobilnych sporą popularnością. W Google Play jest ich całe mnóstwo, lecz tylko nieliczne można zaliczyć do godnych uwagi. Gdybyście zapytali nas tylko o te najlepsze, na pewno wśród wymienionych przez nas tytułów znalazłaby się produkcja Fantasy Kingdom Defense, o której będzie właśnie ten wpis.

W opisywanej przez nas grze, jak to w tower defence, zadaniem gracza jest obrona zamku atakowanego przez rzeszę różnego rodzaju złych postaci. Do naszej dyspozycji oddanych zostaje w aplikacji kilka jednostek rodem z bajek dla dzieci, na przykład, mag, rycerz i łucznik. Oczywiście, z biegiem czasu możemy wszystkich członków naszego oddziału ulepszać, a także wyposażać ich w ciekawe zdolności.

Niestety, mówiąc o modyfikowaniu, nie można nie wspomnieć o mikropłatnościach. W Fantasy Kingdom Defense kupić za prawdziwe pieniądze można dosłownie wszystko – od smoka po ulepszenia związane z bronionym przez nas budynkiem. Nie oznacza to jednak, że nie można całej gry przejść bez wydawania na nią realnej gotówki, choć wiadomo darmowy sposób jest o wiele trudniejszy od płatnego i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Produkcja od Tequila Mobile w sumie oferuje graczom 21 poziomów, które usytuowane są w trzech różnych światach. Jeżeli uważacie, że leveli jest zbyt mało, spróbujcie zagrać w Fantasy Kingdom Defense, a dość szybko przekonacie się, że ich liczba jest wystarczająca. Szczególnie, jeśli postanowi się grać na najwyższym poziomie trudności.

Jak widać na screenach, produkcja z tego wpisu charakteryzuje się naprawdę ładną oprawą graficzną. Co ciekawe, można w nią sobie bez najmniejszego problemu pograć zarówno na lepszych, jak i słabszych telefonach, a to bardzo duży plus, który warto odnotować.

Fantasy Kingdom Defense pobrać można z Google Play. Ten naprawdę dobry tower defence dostępny jest za darmo, tak więc jeżeli lubicie tego typu gry, na pewno powinniście się na niego skusić.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button