Fantasy Kingdom Defense – kolejny przedstawiciel gier tower defense

Gry tower defence już od dłuższego czasu cieszą się wśród użytkowników urządzeń mobilnych sporą popularnością. W Google Play jest ich całe mnóstwo, lecz tylko nieliczne można zaliczyć do godnych uwagi. Gdybyście zapytali nas tylko o te najlepsze, na pewno wśród wymienionych przez nas tytułów znalazłaby się produkcja Fantasy Kingdom Defense, o której będzie właśnie ten wpis.

W opisywanej przez nas grze, jak to w tower defence, zadaniem gracza jest obrona zamku atakowanego przez rzeszę różnego rodzaju złych postaci. Do naszej dyspozycji oddanych zostaje w aplikacji kilka jednostek rodem z bajek dla dzieci, na przykład, mag, rycerz i łucznik. Oczywiście, z biegiem czasu możemy wszystkich członków naszego oddziału ulepszać, a także wyposażać ich w ciekawe zdolności.

Niestety, mówiąc o modyfikowaniu, nie można nie wspomnieć o mikropłatnościach. W Fantasy Kingdom Defense kupić za prawdziwe pieniądze można dosłownie wszystko – od smoka po ulepszenia związane z bronionym przez nas budynkiem. Nie oznacza to jednak, że nie można całej gry przejść bez wydawania na nią realnej gotówki, choć wiadomo darmowy sposób jest o wiele trudniejszy od płatnego i co do tego nie ma żadnych wątpliwości.

Produkcja od Tequila Mobile w sumie oferuje graczom 21 poziomów, które usytuowane są w trzech różnych światach. Jeżeli uważacie, że leveli jest zbyt mało, spróbujcie zagrać w Fantasy Kingdom Defense, a dość szybko przekonacie się, że ich liczba jest wystarczająca. Szczególnie, jeśli postanowi się grać na najwyższym poziomie trudności.

Jak widać na screenach, produkcja z tego wpisu charakteryzuje się naprawdę ładną oprawą graficzną. Co ciekawe, można w nią sobie bez najmniejszego problemu pograć zarówno na lepszych, jak i słabszych telefonach, a to bardzo duży plus, który warto odnotować.

Fantasy Kingdom Defense pobrać można z Google Play. Ten naprawdę dobry tower defence dostępny jest za darmo, tak więc jeżeli lubicie tego typu gry, na pewno powinniście się na niego skusić.

Tags

Zakłady bukmacherskie

Back to top button
Close