Fakty TVN – bądź na bieżąco z informacjami

Jeżeli nie macie czasu na przesiadywanie przed telewizorem, a interesuje Was to, co dzieje się w kraju i na świecie, powinniście zainteresować się aplikacją Fakty TVN. Mając taki program na własnym smartfonie, nic Was nie zaskoczy.

Niektóre z materiałów prezentowane są jedynie za pośrednictwem internetu, więc jest to dodatkowy powód, dla którego warto pobrać opisywane narzędzie.

Materiały zawarte w aplikacji nie są kopią tych, które widzimy w telewizji. To coś więcej. Redaktorzy dokładają wszelkich starań, by ich relacje z wydarzeń były napisane w taki sposób, by każdy mógł śledzić ich przebieg niezależnie od tego, czy ślęczy przed telewizorem, czy odświeża wiadomości raz na tydzień.

Wielkim plusem jest możliwość oglądania odcinków online. Jeżeli nie macie czasu na telewizję, bądź po prostu przegapiliście najnowsze wydanie Faktów, odpalcie mobilne wydanie jednego z najpopularniejszych w Polsce dzienników i cieszcie się swobodą.

Poruszanie się po aplikacji jest wyjątkowo łatwe i intuicyjne. Każdy znajdzie coś, co go interesuje, przebierając między wydarzeniami sportowymi, politycznymi, a kulturalnymi. Opinie różnych dziennikarzy pozwolą na wypracowanie swojego własnego zdania na dany temat, a możliwość komentowania zdarzeń umożliwi przekazanie swoich przemyśleń szerszej publiczności.

Jak już wspomniałam, wiele newsów zarezerwowanych jest jedynie na aplikacje mobilne, bądź serwis internetowy. Ramy czasowe wydania telewizyjnego nie pozwalają na zawarcie wszystkiego, co dziennikarze zdążyli opracować. Dzięki mobilnemu wydaniu Faktów można dowiedzieć się więc dużo więcej.

Aplikację można pobrać za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Fakty TVNTVN S.A.NewsBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button