Fail Hard – kaskaderka to trudna sprawa!

Fail Hard to propozycja na dzisiejszy wieczór dla osób, które lubią poszaleć na dwóch kółkach. Co prawda nigdy zabawa w opisywanej aplikacji nie kończy się dobrze, jednak zapewnia takie emocje, że ciężko jest się z niej wyczłapać.

W grze wcielamy się w rolę kaskadera, który przed rozpoczęciem swojego zadania (levelu), ma pokazane miejsce swojej pracy. Zważając na to, że zawsze zasiada na motocyklu, musi opracować strategię, która pozwoli mu podczas wykonywania misji zbierać pieniądze, czasem rozczłonkowując się, oddzielając się od maszyny.

Z tego co zdążyłam się dowiedzieć, autorzy oferują graczom 11 różnych miejsc akcji. Pierwszy świat to jeden wielki tutorial, w którym uczymy się tricków i przeżycia. Career to nic innego, jak wykonywanie wskazanych zadań na co najmniej jedną z trzech gwiazdek. Warto wiedzieć, że w każdym poziomie możemy poświęcić 3 kaski – oznacza to mniej więcej tyle, że nasz bohater dysponuje 3 życiami.

Żeby móc dostać się do kolejnych epizodów, należy najpierw zarobić trochę pieniędzy. Na szczęście nie jest to takie trudne. Co więcej – to przyjemne! Za każdą wykonaną misję dostajemy zapas pieniędzy, który umożliwia nam wykupienie wybranych przez siebie światów. Oczywiście jeden poziom nie daje szans na porządne zakupy, lecz jestem pewna, że szybciej zarobicie na każdą scenerię, niż zdążycie się obejrzeć.

Kamera w grze wędruje w różne miejsca, przez co gra nie jest monotonna. Ciężko zresztą by było, gdyby produkcja na takim poziomie była nudna. Trzeba powiedzieć sobie jasno – na każdym urządzeniu powinna pojawić się apka od Fingersoftu. Rewelacja pod każdym względem – polecam!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), Google Play, bądź w Windows Marketplace.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button