Interaktywne radio

W najnowszym odcinku Operacji: Aplikacji” Angelika zademonstruje Wam program Fancy do kolekcjonowania niesamowitych przedmiotów oraz pomoże w organizacji dnia dzięki Wunderlist oraz porównam interaktywne radia.

Fancy komunikuje ze sobą ludzi i pozwala znaleźć przedmioty, które urzekają stylem. Na początek trzeba się zalogować. Wtedy można składać zamówienia bez żadnych przeszkód. Niestety na podany adres e-mail aplikacja przy okazji będzie wysyłała sporo spamu. Wszystkie przedmioty podzielone są na wiele kategorii, dzięki czemu możecie wybierać spośród rekomendowanego asortymentu, garderoby, sztuki, a nawet pojazdów i hoteli. Oczywiście propozycje są wyjątkowo spektakularne. Każdy przedmiot można skomentować, ocenić oraz polubić w podobny sposób, jak na Facebooku. Z kolei w koszyku na bieżąco aktualizowane są wszystkie zamówienia. Fancy to jednak nie tylko sklep – aplikacja dodatkowo potrafi robić zdjęcia i publikować je w sieci, by inni użytkownicy mogli czerpać inspiracje.

oa-125.Still005

Po zainstalowaniu Wunderlist, program wymaga zalogowania – można to zrobić na kilka sposobów. Choćby poprzez profil Facebook lub konto Google. Później wystarczy już tylko wybrać w jakich dziedzinach życia Wunderlist ma pomóc. Praca, rodzina, sprawy prywatne, a może zakupy? Możliwości jest naprawdę sporo. Ponadto program umożliwia też tworzenie niestandardowych list. Jednym z największych plusów aplikacji są ogromne możliwości synchronizacji. Dzięki temu można zarządzać zadaniami przez telefon, tablet oraz komputer. I to z dowolnego miejsca na Ziemi! Ponadto istnieje opcja dzielenia się rozpisanymi zadaniami z innymi użytkownikami.

Interaktywne radia cieszą się sporą popularnością, ponieważ pomagają zabić czas. Szczególnie podczas podróży. Dzisiaj Angelika wybrała dla Was dwie, popularne aplikacje, które świetnie radzą sobie w swojej roli. Internet Radio to przejrzysta aplikacja, która idealnie odnajduje się w swojej roli. Jest prosta w obsłudze i posiada ogromny wybór kanałów. Przy okazji zadowala się niską prędkością łącza. Program TuneIn Radio jest z kolei bardziej rozbudowany, ale działa gorzej na starszych urządzeniach. Mimo tego serwuje zarówno muzykę, jak i audycje sportowe. Ponadto korzysta z niego spektakularna ilość użytkowników.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button