Eternity Warriors 2 – piekielnie trudny hack’n’slash

Prostych mobilnych gier, które nie wyróżniają się zbytnio oprawą graficzną, jest w sieci całe mnóstwo. Jeżeli nie należycie do fanów tego typu produkcji, być może powinniście zainteresować się Eternity Warriors 2 – wymagającym hack’n’slashem od Glu Mobile.

Fabuła gry Eternity Warriors 2 jest wyjątkowo uboga. Wiemy jedynie tyle, że od wielu lat trwa oblężenie ziemi przez złe demony. My natomiast, jako gracze, jesteśmy ostatnią nadzieją naszej planety na przywrócenie ładu i porządku. Jednym słowem – nic nowego. Opisywana gra udowadnia jednak, że nawet bez rozbudowanej historii napędzającej akcję można świetnie spędzić czas, grając na swoim smartfonie.

Produkcja Glu Mobile jest typowym hack’n’slashem. Chodzimy więc w niej od miejsca do miejsca i zabijamy dostępnymi broniami wszystko, co złe i rusza się wokół nas. Oczywiście, po pokonaniu każdego wroga otrzymujemy punkty doświadczenia i różnego rodzaju błyskotki, które wymienić można na dodatkowe uzbrojenie.

Jak najlepsze miecze i ekwipunek obronny przydają się w Eternity Warriors 2 jak w mało której grze tego typu. A to dlatego, iż jest to naprawdę niezwykle wymagająca produkcja. Już niemal od samego początku ma się w niej problemy z pokonywaniem swoich przeciwników. Jednym może się to podobać, innym nie. Raczej nikomu jednak nie przypadną do gustu komunikaty, które po każdym naszym zgonie w grze, informują o możliwości zakupienia specjalnej wirtualnej waluty pozwalającej na posiadanie mocarnych narzędzi do zabijania.

Zarówno o stworzonej przez ekipę Glu oprawie graficznej, jak i dźwiękowej nie można napisać złego słowa. Wprawdzie porównywanie Eternity Warriors 2 do, chociażby, N.O.V.Y 3 byłoby nie na miejscu, lecz mimo to, naszym zdaniem gra z tego wpisu nie powinna nikogo z Was zniechęcić tylko i wyłącznie swoją wizualną stroną.

Jeżeli zatem uwielbiacie kolekcjonować różnego rodzaju wirtualne przedmioty, używać specjalnych magicznych mocy i zbierać punkty doświadczenia, a dodatkowo nie przeraża Was wysoki poziom trudności – odwiedźcie Google Play bądź AppStore i pobierzcie z nich za darmo Eternity Warriors 2. Na pewno nie pożałujecie.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button