Escape From Work – znajdź wyjście z każdego pomieszczenia

Escape From Work to gra, dzięki której (według twórców), każdy gracz będzie mógł znaleźć profesję dla siebie. Wszystko dzięki możliwości poznania różnego rodzaju miejsc pracy. Tych jest 15, więc spędzając kilkanaście minut w każdym pomieszczeniu, zdecydowanie szybko zdobędziemy wiedzę na temat oferowanej roboty.

No co tu dużo mówić – zapewne wiecie o co chodzi w grach w stylu ,,can you escape?” – trzeba tak kombinować, by wydostać się z pomieszczenia, w którym zostaliśmy zamknięci.

Twórcy (MobiGrow) postarali się o różnorodne łamigłówki, dzięki którym użytkownicy muszą ruszyć mózgownicą. Wśród zagadek znajdą się układanki, mieszanki kodów, symboli i innych.

Na początku jest prosto – jak zawsze. Z czasem jednak poziom trudności się zwiększa, a tym samym wszystko się komplikuje. Jeżeli znajdziemy się w ślepym zaułku, możemy skorzystać z podpowiedzi przygotowanych przez autorów. Ja z nich nie korzystam z prostego względu – to oszustwo, a przecież chodzi o wykazanie się swoimi umiejętnościami detektywistycznymi :)

Grafika… no cóż – nie powala. Aplikacja nie jest wykonana rewelacyjnie. Wygląda trochę jak zbiór zdjęć, które gdzieś tam zawierają ruchome elementy (albo i nieruchome, lecz przenoszące nas do wnętrza obiektu).

Jeśli lubicie tego typu apki, wypróbujcie. Oferowane 15 leveli to niezbyt wiele, więc szybko przekonacie się o tym, czy było warto, czy raczej poświęciliście kilkadziesiąt minut na gmeranie w gniocie :) Miłej zabawy!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button