Elfcraft – stwórz wszystkie możliwe kombinacje kamieni

Jeżeli przepadacie za układankami, powinna Wam się spodobać produkcja studia Tivola. Elfcraft to dość ciekawa gra logiczna, w której najważniejsze jest … kombinowanie. Aplikacja co prawda nie zrobiła na mnie gigantycznego wrażenia, lecz umiliła mi podróż z redakcji do domu.

Naszym zadaniem w opisywanej aplikacji jest dopasowanie trzech identycznych kamieni, by w efekcie po zmniejszyć liczbę obiektów na planszy, zebrać odpowiedni bonus punktowy, oraz odkryć nowe, nieznane dotąd przedmioty. Do odgadnięcia jest kilkanaście różnych kamieni. Na planszy z lewej strony widnieją cienie różnych figur. Tworząc różnorodne kombinacje kilku identycznych fantów, jesteśmy w stanie stworzyć sztabki złota, diamenty, oraz inne.

11

Sterowanie odbywa się za pomocą dotykania ekranu w odpowiedni sposób. Za każdym razem na górnej platformie widzimy dwa fanty. By je przekręcić, przestawić, bądź zmieszać, wystarczy pacnąć jednokrotnie w ekran. Przy chęci przeciągnięcia ich na którąkolwiek stronę, wystarczy przesunąć palcem w prawo, bądź w lewo. Gotowy zestaw spychamy z betonowego parapetu, przeciągając palcem w dół.

Musimy w taki sposób zaplanować swoje ruchy, by zawsze mieć jakąś szansę na zwolnienie miejsca na ekranie. Jeżeli nam się nie uda, zabawa się kończy, a my zostajemy z ręką w nocniku. Uzyskane punkty możemy pokazać znajomym, bądź porównać je w tabeli graczy.

22

Nie powiem, by produkcja studia Tivola mnie powaliła. To aplikacja, jakich wiele. Nic w niej ciekawego, ani ładnego. Jeżeli macie nadmiar wolnego czasu, polecam, jeżeli nie, możecie sobie odpuścić i poszukać czegoś ciekawszego :)

icon
Elfcraft - Match 3 StonesTivola Games GmbHGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button