Dwarven Den – kop, krasnoludzie!

Dwarven Den to produkcja Backflip Studios, w  której wcielamy się w postać krasnoludów, które przeczesują podziemne budowle w poszukiwaniu różnego rodzaju obiektów i uwięzionych kolegów. Spełnienie kolejnych questów będzie głównym zadaniem w grze.

Jeżeli przepadacie za produkcjami,w których należy kopać w ziemi, by w końcu dokopać się do różnego rodzaju świecidełek, powinniście być zadowoleni z wyboru Dwarven Den. Aplikacja jest bardzo dobrze wykonana pod względem graficznym i można w niej spędzić naprawdę sporo czasu :)

Postać porusza się po planszy dopiero wtedy, gdy wskażemy je miejsce do kopania. Niektóre elementy murów nie dają się przekopać, bądź wymagają bardzo dużej ilości siły. Na górnym pasku widnieje informacja o zapasach, jakie jeszcze na pozostały. Zbieranie czerwonych kryształów uzupełnia energię i kilka punktów.

Jeden przekopany bloczek to zużyta jedna porcja energii. Jeden ciężki, betonowy klocek, to aż trzy porcje energii. Czasem, by dostać się do drogocennego skarbu, nie mamy innego wyjścia, jak wyzbycie się wszystkich sił. Nagrodą mogą być skrzynie, które często zawierają diamenty w ilości dwudziestu, które sprzedane w sklepie z energią, zamieniają czerwony wskaźnik siły na maksymalny.

Celem, do którego dążymy, jest wielki, niebieski skarb. W nim kryją się krasnale uwięzione w dziwnych okolicznościach. Jeżeli po drodze zdarzy Wam się spotkać skorpiony, czy inne niebezpieczne zwierzęta, postarajcie się przeczekać, aż odejdą w przeciwną stronę i pod ich nieuwagę czmychnijcie poza linię widoku.

Gra jest zupełnie darmowa (nie licząc możliwości wykupienia świecidełek). Przyjemnie przechodzi się kolejne levele. Każdy z nich jest inny i zdecydowanie trudniejszy. Postaci występujące w apce są zabawne i wielokrotnie sprawiły uśmiech na mojej twarzy. Polecam produkcję wszystkim, którzy lubią takie gry, jak Pocket Mine.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button