Blast Zone! – bombowa gra akcji

Blast Zone! to gra akcji, w której dominują bomby. Wybieramy bohatera, którym chcemy się poruszać po planszy. Mamy do dyspozycji mężczyznę, oraz kobietę. Możemy wybrać dowolne uczesanie i karnację – taki sobie pic na wodę, który jest całkiem sympatycznym dodatkiem w grze.

Na każdej planszy mamy do wykonania pewną misję. Zwykle rywalizujemy jeden na jednego. Gdzieś na ekranie kryje się postać, która nie ma dobrych zamiarów. Musimy się do niej dostać i za pomocą bomb pozbawić ją życia.

Mimo tego, że gra wygląda trochę na planszówkę, daleko jej do tej kategorii gier. Poruszamy się po planszy za pomocą joisticka po lewej stronie ekranu, a rozstawiamy bomby, klikając w ikonkę z prawej.

Bomby służą nie tylko do zabijania, ale także do czyszczenia drogi, która często jest zawalona różnymi przedmiotami, jak beczki, czy dziwne bloki. Skrzynie spotkane po drodze są bardzo cenne – mogą się w nich znaleźć power-upy w postaci butów do biegania, czy zwykła energia, dzięki której na placu boju pozostaniemy na dłużej.

Do pokonania jest ponad 400 leveli. Autorzy (Kabam)  gwarantują również cotygodniowe konkursy, w których dzięki rywalizacji z innymi, można wygrać wartościowe przedmioty w grze.

Bonusami w zabawie są również stroje dla naszego bohatera. Mnie udało się uzyskać nową twarz i ciuszki, które od razu dodałam do swojej postaci.

Opisywana produkcja jest rozwinięta i wciągająca, dzięki czemu z pewnością pozostanie na moim urządzeniu przez długi czas. Jest to typowa gra akcji, wiec osoby, które nie przepadają za tym gatunkiem, prawdopodobnie nie będą zachwycone. Proponuję jednak przetestować i sprawdzić wszystkie możliwości aplikacji. Mnie bardzo przypadła do gustu i mam nadzieje, że znajdzie swoich fanów wśród Czytelników AppsBlog.pl.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button