A Drunk Story – prawdziwy dramat

Dramaty dzieją się dookoła nas bez przerwy, nie sądziłam, że z samego rana na ekranie mojego iPhona zadzieje się prawdziwa tragedia. Mówiąc o tragedii, mam na myśli A Drunk Story. Aplikacja, której nazwa wskazuje już na treść przewodnią gry nie będzie z pewnością dobrze traktowana w tym wpisie. Nie rozumiem jak można stworzyć tak potworny gniot. Ale przejdźmy do rzeczy…

Głównym bohaterem gry jest pijany menel z butelką po winie w dłoni. Zadaniem gracza jest staranie się, aby ten naszpikowany alkoholem tym utrzymał się w pionie (a przynajmniej znacznie od niego nie odstawał). Jak wskazują twórcy aplikacji – sprawa nie jest tak prosta, jak może nam się wydawać. I to jest jedynie prawdziwe zdanie z całego opisu. Sterownie odbywa się za pomocą dotykania ekranu w dwóch miejscach – po prawej i po lewej stronie. Zależy nam na tym, żeby pijaczyna się nie przewalił. W tym celu bez przerwy ,,bijemy” ekran, biorąc poprawkę na stronę, w którą akurat główny bohater się przechyla.

Autorzy produkcji powołują się na świetną grafikę – chyba przy opisywaniu aplikacji testowali akurat inną gierkę, bo ja tu nie widzę nawet milimetra ,,niesamowitej” grafiki. Podsumowując: dramat, dramat i jeszcze raz dramat. Nie radziłabym sugerować się tym, co napisali twórcy A Drunk Story ,,sprawdź czy potrafisz oszukać policję lub rodziców po upojnej imprezie” – lepiej wyciągnąć alkomat i przespać się w bezpiecznym miejscu.

Pobierz A Drunk Story za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 1/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button