Fireman – po prostu: strażak!

Marzyliście w dzieciństwie o tym, by zostać bohaterskim i niezwykle dzielnym strażakiem? Dzięki grze Fireman stworzonej przez Magma Mobile będziecie mogli spełnić swoje marzenie z przeszłości.

W grze Fireman wcielamy się w postać tytułowego strażaka. Naszym celem jest towarzyszyć opisywanemu gościowi w akcjach, czyli pomagać mu w gaszeniu pożarów i ratowaniu różnych istotek. Jak się pewnie domyślacie, sprawa prosta nie jest. W końcu ogień – nieważne czy prawdziwy, czy nie – to niebezpieczny żywioł.

Ludzie z Magma Mobile przygotowali dla nas blisko 50 leveli. W każdym z nich sterujemy strażakiem i za pomocą szlauchu pozbywamy się ognia. Wszystko to w tradycyjnym, platformówkowym stylu. Tak jak wspomniałem, w trakcie akcji przychodzi nam także ratować różne istotki. W Fireman są to zwierzątka. Za każdego uratowanego milusińskiego dostajemy punkty doświadczenia. Te przyznawane są też za posprzątanie śladów pożaru.

Autorzy opisywanej produkcji przygotowali wirtualny sklep, w którym możemy nabywać różnego rodzaju przedmioty do gry. Oczywiście, również za prawdziwe pieniądze. Czy ulepszenia są potrzebne? Trudno na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć. Jeśli chodzi o poziom trudności, powiem szczerze – myślałem, że będzie dużo łatwiej. Nie wydaje mi się jednak, by przejście gry było niemożliwe bez zakupów.

Fireman to gra darmowa, tak więc warto się nią zainteresować. Kto szczególnie powinien? Każdy lubiący platformówki z wieloma levelami do przejścia.

Fireman do pobrania za darmo w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button