Aplikacje na iOSDarmoweiOS

I Am Drunk – mobilny alkomat w humorystycznej wersji

Zastanawialiście się czasem po spożyciu alkoholu, jak źle musi z Wami być? Myśleliście o ilości promili? Dzięki aplikacji I Am Drunk będziecie mogli to sprawdzić w kilkanaście sekund! Tak poważnie – to tylko zabawa mająca na celu sprawdzenie szybkości Waszej rekacji – nigdy nie korzystajcie z niej w sytuacjach związanych z prowadzeniem pojazdu – nic nie zastąpi prawdziwego alkomatu!

Ok – teraz do rzeczy. Narzędzie wygląda banalnie – jego ikonka to biała kulka na niebieskim tle. Wszystko okazuje się jasne, kiedy uruchomimy ją pierwszy raz. Okazuje się, że nasz mózg i postrzeganie będzie sprawdzane w bardzo sprytny sposób – poprzez dotykanie nosem latającej po ekranie piłeczki.

Jak sądzicie? Jak wygląda człowiek, który chce sprawdzić poziom upojenia alkoholowego poprzez pacanie nosem w telefon? Podejrzewam, że prędzej byłby zabrany na oddział dla psychicznie chorych, niż na ,,dołek” :)

albo

W praktyce wygląda to następująco – rozpoczyna się zabawa i my, zezując, staramy się w jak najszybszym tempie dotknąć końcem nosa wirujący obiekt. Jeżeli nam się uda, ,,awansujemy” do następnej planszy o wyższym poziomie zaawansowania. Testując narzędzie na trzeźwo, uzyskałam kilka wyników. Przedział mojego wirtualnego pijaństwa wahał się w granicach 0.02 – 2.00 promila. Zważając na to, że nie miałam we krwi żadnej ilości alkoholu, coś tu chyba nie do końca działa :)

Jak już wspomniałam, apkę należy traktować z przymrużeniem oka – podczas pijańskiej zabawy, bądź chcąc się powygłupiać ze znajomymi w pracy. Nigdy nie sprawdzajcie w ten sposób swojego stanu przed podjęciem ważnych decyzji. Autor – Robert Bodis dobitnie stwierdza w opisie swojej aplikacji, że jest ona jedynie zabawą.

Bawcie się dobrze i nie dajcie się przyłapać nieznajomym na uderzaniu nosem w telefon!

Item not available.

Review Overview

Wykonanie
Pomysł
Przydatność

Ok!

Aplikacja, która ma na celu zrobienie z człowieka głupka przed obcymi, bądź umilenie posiadówki ze znajomymi ;)

Tagi

Podobne

Back to top button
Close